| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Ford Fiesta by Loder1899 https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=3&t=28121 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Wilu [ Śro, 18.03.2009, 12:43 ] |
| Temat postu: | Re: Ford Fiesta by Loder1899 |
To jest Fiesta |
|
| Autor: | Robak [ Śro, 18.03.2009, 13:07 ] |
| Temat postu: | Re: Ford Fiesta by Loder1899 |
Powrot wielkiego spamera Co do Fiesty to jest fenomenalna w tym wydaniu tylko kolor lamerski. W ogole auto jest swietne i jedno z najlpeszych w segmencie. |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|