Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Ruf CTR 3
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=3&t=24733
Strona 1 z 2

Autor:  johny [ Śro, 11.04.2007, 16:49 ]
Temat postu:  Ruf CTR 3

Image

na razie jedna fotka

baza to Porsche Cayman silnik 3.8 l 700 KM v-max 360 km\h, wiecej zdjęć i info zapewne niebawem

źródło: amus

Autor:  MaddDogg [ Śro, 11.04.2007, 17:02 ]
Temat postu: 

johny napisał(a):
na razie jedna fotka
poczekam na więcej :wink:

Autor:  Ice [ Śro, 11.04.2007, 17:18 ]
Temat postu: 

Pseudo GT się zapowiada.. oby osiągi miażdżyły.

Autor:  elCoyote [ Śro, 11.04.2007, 17:24 ]
Temat postu: 

Aparycja intrygująca, ale z pewnością nieładna. Moc fenomenalna.

Autor:  johny [ Śro, 11.04.2007, 17:36 ]
Temat postu: 

Image
Image

2 kolejne foteczki

źródło: autoblog

Autor:  stan1906 [ Śro, 11.04.2007, 17:50 ]
Temat postu: 

Jak bazą jest Cayman to odrazu mi się nie podoba. Z tyłu trochę jakby Carrera GT. Ogólnie neizbyt mi to podchodzi.

Autor:  Cichy Asasyn [ Śro, 11.04.2007, 17:58 ]
Temat postu: 

Te wszystkie przetłoczenia, kolor i koncepcja samochodu przywodzą na myśl 550 Spyder :twisted: . Jestem jak najbardziej na tak, a jeżeli osiągi i moc będą takie jak podają to będzie po prostu bosko :mryellow: .

Autor:  Szakall69 [ Śro, 11.04.2007, 18:02 ]
Temat postu: 

przód duzo lepszy niz tył :)

Autor:  Coolaaa!!!! [ Śro, 11.04.2007, 18:17 ]
Temat postu: 

stanko007 napisał(a):
Jak bazÄ… jest Cayman to odrazu mi siÄ™ nie podoba.
zgadzam się w 100% :/ Mogliby tak turbo zrobić :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Autor:  Wilu [ Śro, 11.04.2007, 18:30 ]
Temat postu: 

WyglÄ…da po prostu genialnie :mryellow:

Autor:  bartez [ Śro, 11.04.2007, 21:14 ]
Temat postu: 

WyglÄ…dem nie zachwyca, ale osiÄ…gami juĹĽ tak

Autor:  Tyomaj [ Śro, 11.04.2007, 21:16 ]
Temat postu: 

No więc tak. Pomysł ciekawy, lecz wykonanie troche gorsze, ale i tak mi się w 75% podoba. Moc naprawde zwala z nóg. :shock:

Autor:  kenji [ Śro, 11.04.2007, 21:57 ]
Temat postu: 

Mnie się podoba. Osiągi osiągami, mnie suche dane nie podniecają, ale wygląda naprawdę pierwszorzędnie. Madafaka taki.

Autor:  Laszek [ Czw, 12.04.2007, 6:30 ]
Temat postu: 

Szakall69 napisał(a):
przód duzo lepszy niz tył :)

Dokladnie

Autor:  pardon [ Czw, 12.04.2007, 8:37 ]
Temat postu: 

Zdecydowanie tył nie współgra z przodem - wygląda jakby był zrobiony z 2 różnych aut. Kompletnie mi się nie podoba .

Autor:  olgierd [ Czw, 12.04.2007, 9:15 ]
Temat postu: 

kenji napisał(a):
Mnie siÄ™ podoba.


Mi też się podoba, choć bardziej mi się podobają jego osiągi niż wygląd. Porsche zresztą szykuje podobny wynalazek na przyszły rok, tyle że na bazie 980, a nie 987.

Image

foto: supercars.net

Autor:  johny [ Czw, 12.04.2007, 16:03 ]
Temat postu: 

jak dla mnie rewelacja przypomina wyścigowe wozy z dawnych lat np Auto Union, z tyłu oczywiście, z przodu prezentuje się dość zwyczajne, plus za potężną moc takim niewielkim wozie.

Autor:  Kobi [ Czw, 12.04.2007, 16:54 ]
Temat postu: 

Image
Image
Image
Image
Image

Moment obrotowy to 890 Nm !

Źródło: autoblog.nl

Autor:  olgierd [ Pią, 13.04.2007, 1:14 ]
Temat postu: 

W odrobinkę większym rozmiarze:

Image Image Image Image Image Image Image

foto: topspeed.com

Prawdę mówiąc, im więcej się na niego patrzę, tym bardziej mi się podoba :wink:

EDIT:

Image Image Image

foto: supercars.net

Autor:  Rules [ Pią, 13.04.2007, 17:49 ]
Temat postu: 

Nie trafia do mnie taki tuning.

Strona 1 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/