| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Ruf CTR 3 https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=3&t=24733 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | johny [ Śro, 11.04.2007, 16:49 ] |
| Temat postu: | Ruf CTR 3 |
na razie jedna fotka baza to Porsche Cayman silnik 3.8 l 700 KM v-max 360 km\h, wiecej zdjęć i info zapewne niebawem źródło: amus |
|
| Autor: | MaddDogg [ Śro, 11.04.2007, 17:02 ] |
| Temat postu: | |
johny napisał(a): na razie jedna fotka |
|
| Autor: | Ice [ Śro, 11.04.2007, 17:18 ] |
| Temat postu: | |
Pseudo GT się zapowiada.. oby osiągi miażdżyły. |
|
| Autor: | elCoyote [ Śro, 11.04.2007, 17:24 ] |
| Temat postu: | |
Aparycja intrygująca, ale z pewnością nieładna. Moc fenomenalna. |
|
| Autor: | johny [ Śro, 11.04.2007, 17:36 ] |
| Temat postu: | |
2 kolejne foteczki źródło: autoblog |
|
| Autor: | stan1906 [ Śro, 11.04.2007, 17:50 ] |
| Temat postu: | |
Jak bazą jest Cayman to odrazu mi się nie podoba. Z tyłu trochę jakby Carrera GT. Ogólnie neizbyt mi to podchodzi. |
|
| Autor: | Cichy Asasyn [ Śro, 11.04.2007, 17:58 ] |
| Temat postu: | |
Te wszystkie przetłoczenia, kolor i koncepcja samochodu przywodzą na myśl 550 Spyder |
|
| Autor: | Szakall69 [ Śro, 11.04.2007, 18:02 ] |
| Temat postu: | |
przód duzo lepszy niz tył |
|
| Autor: | Coolaaa!!!! [ Śro, 11.04.2007, 18:17 ] |
| Temat postu: | |
stanko007 napisał(a): Jak bazÄ… jest Cayman to odrazu mi siÄ™ nie podoba. |
|
| Autor: | Wilu [ Śro, 11.04.2007, 18:30 ] |
| Temat postu: | |
WyglÄ…da po prostu genialnie |
|
| Autor: | bartez [ Śro, 11.04.2007, 21:14 ] |
| Temat postu: | |
WyglÄ…dem nie zachwyca, ale osiÄ…gami juĹĽ tak |
|
| Autor: | Tyomaj [ Śro, 11.04.2007, 21:16 ] |
| Temat postu: | |
No więc tak. Pomysł ciekawy, lecz wykonanie troche gorsze, ale i tak mi się w 75% podoba. Moc naprawde zwala z nóg. |
|
| Autor: | kenji [ Śro, 11.04.2007, 21:57 ] |
| Temat postu: | |
Mnie się podoba. Osiągi osiągami, mnie suche dane nie podniecają, ale wygląda naprawdę pierwszorzędnie. Madafaka taki. |
|
| Autor: | Laszek [ Czw, 12.04.2007, 6:30 ] |
| Temat postu: | |
Szakall69 napisał(a): przĂłd duzo lepszy niz tyĹ‚ Dokladnie |
|
| Autor: | pardon [ Czw, 12.04.2007, 8:37 ] |
| Temat postu: | |
Zdecydowanie tył nie współgra z przodem - wygląda jakby był zrobiony z 2 różnych aut. Kompletnie mi się nie podoba . |
|
| Autor: | johny [ Czw, 12.04.2007, 16:03 ] |
| Temat postu: | |
jak dla mnie rewelacja przypomina wyścigowe wozy z dawnych lat np Auto Union, z tyłu oczywiście, z przodu prezentuje się dość zwyczajne, plus za potężną moc takim niewielkim wozie. |
|
| Autor: | Kobi [ Czw, 12.04.2007, 16:54 ] |
| Temat postu: | |
Moment obrotowy to 890 Nm ! Źródło: autoblog.nl |
|
| Autor: | Rules [ Pią, 13.04.2007, 17:49 ] |
| Temat postu: | |
Nie trafia do mnie taki tuning. |
|
| Strona 1 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|