Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Seat Leon JE Design
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=3&t=1440
Strona 1 z 1

Autor:  Tomasz [ Śro, 23.06.2004, 17:27 ]
Temat postu:  Seat Leon JE Design

Image Image Image Image

Autor:  Kobi [ Śro, 23.06.2004, 17:31 ]
Temat postu: 

Źródło Adminie :P Nie wiem co myśleć o tym aucie troche jest "wypaśne" , a troche wiejskie chodzi mi o wiejski przód :P bo tył i bok jest ok :)

Autor:  Tomasz [ Śro, 23.06.2004, 17:45 ]
Temat postu: 

Dla mnie wszystko jest tutaj wiejskie - nie lubię tej firmy, nie umie tuningować aut, najczęściej je po prostu kaleczy, tak jak to tutaj widzimy... :/

t.m.

Autor:  Kobi [ Śro, 23.06.2004, 17:53 ]
Temat postu: 

No Altei nie spieprzyli :P

Autor:  Tomasz [ Śro, 23.06.2004, 17:58 ]
Temat postu: 

Dlatego napisałem "najczęściej"...!!

t.m.

Autor:  ToHrn [ Śro, 23.06.2004, 18:27 ]
Temat postu: 

KASZANA i to na całej linii, a te kółeczka z tyłu w światłach i zprzodu w zderzaku to niby co, rurki PCV od C.O.???? Leon to auto, którego się nie tuninguje, bo on sam ma taką klasę, że nikt go nie może już poprawić, tak jak np. Fiat Coupe :D.

Autor:  Ice [ Śro, 23.06.2004, 19:18 ]
Temat postu: 

Y... dlaczego mi sie nie podoba? :roll:

Autor:  eF [ Śro, 23.06.2004, 19:50 ]
Temat postu: 

Kaszana
Kasztan
Masakra
RzeĹşnia
Żenada
Trzoda
Czaicie baze? :wink:

Autor:  Spark^ [ Śro, 23.06.2004, 20:01 ]
Temat postu: 

Panie adminie temat poprawi Pan. Tam powinno być JE, a nie JT :P ;)

Autor:  Kobi [ Śro, 23.06.2004, 20:15 ]
Temat postu: 

eF napisał(a):
Kaszana
Kasztan
Masakra
RzeĹşnia
Żenada
Trzoda
Czaicie baze? :wink:


Odpowiednie słowa co do tego auta :twisted:

Autor:  Dee [ Śro, 23.06.2004, 20:59 ]
Temat postu: 

Tooomasz!!! :wink: Znowu mi ktoś podstawia tą wieś do oglądania, znowu muszę isć żygać.... Jak możesz?? :wink:

Autor:  el_ [ Śro, 23.06.2004, 21:30 ]
Temat postu: 

BrĂłd, smrĂłd i ubustwo
Płacz i zgrzytanie zębów
Czerwone gĂł*wo


:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Autor:  ToHrn [ Śro, 23.06.2004, 23:18 ]
Temat postu: 

Spark^ napisał(a):
Panie adminie temat poprawi Pan. Tam powinno być JE, a nie JT :P ;)

Your wish is my order :lol: ;).

Autor:  Reanimator [ Śro, 23.06.2004, 23:20 ]
Temat postu: 

faktycznie to auto jest ĹĽenujÄ…ce

Autor:  lordzofmafia [ Śro, 23.06.2004, 23:37 ]
Temat postu: 

O q**a. Ale beztalęcie i bezguście się do niego dorwało. Szkoda mi tego auta.

Autor:  markus [ Czw, 24.06.2004, 0:02 ]
Temat postu: 

Wiejska tandeta. :evil:

Autor:  Jacub [ Czw, 24.06.2004, 11:24 ]
Temat postu: 

Dj Boowzy napisał(a):
No Altei nie spieprzyli :P

Masz fotki :?:

Autor:  Tomasz [ Czw, 24.06.2004, 11:30 ]
Temat postu: 

http://samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=1025

:))))))) t.m.

Autor:  Jacub [ Czw, 24.06.2004, 11:45 ]
Temat postu: 

Big THX.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/