| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Seat Leon JE Design https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=3&t=1440 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Tomasz [ Śro, 23.06.2004, 17:27 ] |
| Temat postu: | Seat Leon JE Design |
|
|
| Autor: | Kobi [ Śro, 23.06.2004, 17:31 ] |
| Temat postu: | |
Źródło Adminie |
|
| Autor: | Tomasz [ Śro, 23.06.2004, 17:45 ] |
| Temat postu: | |
Dla mnie wszystko jest tutaj wiejskie - nie lubię tej firmy, nie umie tuningować aut, najczęściej je po prostu kaleczy, tak jak to tutaj widzimy... :/ t.m. |
|
| Autor: | Kobi [ Śro, 23.06.2004, 17:53 ] |
| Temat postu: | |
No Altei nie spieprzyli |
|
| Autor: | Tomasz [ Śro, 23.06.2004, 17:58 ] |
| Temat postu: | |
Dlatego napisałem "najczęściej"...!! t.m. |
|
| Autor: | ToHrn [ Śro, 23.06.2004, 18:27 ] |
| Temat postu: | |
KASZANA i to na całej linii, a te kółeczka z tyłu w światłach i zprzodu w zderzaku to niby co, rurki PCV od C.O.???? Leon to auto, którego się nie tuninguje, bo on sam ma taką klasę, że nikt go nie może już poprawić, tak jak np. Fiat Coupe |
|
| Autor: | Ice [ Śro, 23.06.2004, 19:18 ] |
| Temat postu: | |
Y... dlaczego mi sie nie podoba? |
|
| Autor: | eF [ Śro, 23.06.2004, 19:50 ] |
| Temat postu: | |
Kaszana Kasztan Masakra Rzeźnia Żenada Trzoda Czaicie baze? |
|
| Autor: | Spark^ [ Śro, 23.06.2004, 20:01 ] |
| Temat postu: | |
Panie adminie temat poprawi Pan. Tam powinno być JE, a nie JT |
|
| Autor: | Kobi [ Śro, 23.06.2004, 20:15 ] |
| Temat postu: | |
eF napisał(a): Kaszana Kasztan Masakra RzeĹşnia Ĺ»enada Trzoda Czaicie baze? Odpowiednie sĹ‚owa co do tego auta |
|
| Autor: | Dee [ Śro, 23.06.2004, 20:59 ] |
| Temat postu: | |
Tooomasz!!! |
|
| Autor: | el_ [ Śro, 23.06.2004, 21:30 ] |
| Temat postu: | |
Bród, smród i ubustwo Płacz i zgrzytanie zębów Czerwone gó*wo |
|
| Autor: | ToHrn [ Śro, 23.06.2004, 23:18 ] |
| Temat postu: | |
Spark^ napisał(a): Panie adminie temat poprawi Pan. Tam powinno być JE, a nie JT Your wish is my order |
|
| Autor: | Reanimator [ Śro, 23.06.2004, 23:20 ] |
| Temat postu: | |
faktycznie to auto jest ĹĽenujÄ…ce |
|
| Autor: | lordzofmafia [ Śro, 23.06.2004, 23:37 ] |
| Temat postu: | |
O q**a. Ale beztalęcie i bezguście się do niego dorwało. Szkoda mi tego auta. |
|
| Autor: | markus [ Czw, 24.06.2004, 0:02 ] |
| Temat postu: | |
Wiejska tandeta. |
|
| Autor: | Jacub [ Czw, 24.06.2004, 11:24 ] |
| Temat postu: | |
Dj Boowzy napisał(a): No Altei nie spieprzyli Masz fotki |
|
| Autor: | Tomasz [ Czw, 24.06.2004, 11:30 ] |
| Temat postu: | |
http://samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=1025 :))))))) t.m. |
|
| Autor: | Jacub [ Czw, 24.06.2004, 11:45 ] |
| Temat postu: | |
Big THX. |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|