| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Carlsson https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=3&t=1339 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Ice [ Śro, 16.06.2004, 21:22 ] |
| Temat postu: | Carlsson |
Nie, nawet nie będę nic mówił. Jezeli ktoś ma astme, niech wezmie leki, bo moze go przytkać Oto trio, którym nikt by nie pogardził http://www.supercars.net/Comp?sourceLis ... 19-518-517 |
|
| Autor: | Kobi [ Śro, 16.06.2004, 22:02 ] |
| Temat postu: | |
A mi się ten spojler nie podoba zobaczyć byś zdjecie dokładnego tyłu to może byś zmienił zdanie :p kiedyś w portalu SŚ był opisywany i raczej nie wielu ludziom się on podobał ... |
|
| Autor: | Ice [ Śro, 16.06.2004, 22:12 ] |
| Temat postu: | |
Szkoda włanie ze nie ma zdjęcia z tyłu, bo tak to nie chce go oceniać, ale na pewno wiem jedno. Zamontowany jest oryginalnie |
|
| Autor: | markus [ Śro, 16.06.2004, 23:16 ] |
| Temat postu: | |
Wszystko ładnie i pięknie ale o co chodzi z tym spoilerem? |
|
| Autor: | Jacub [ Czw, 17.06.2004, 7:13 ] |
| Temat postu: | |
Ten CLK to ostatni o jakim pisaĹ‚em w potralu SĹš. Ĺza siÄ™ w oku krÄ™ci. Mam jeszcze zdjÄ™cia high-res. Jak bÄ™dzie z tyĹ‚u to wam podeĹ›lÄ™. |
|
| Autor: | eF [ Czw, 17.06.2004, 7:15 ] |
| Temat postu: | |
Pierwszy jest dla Michała Wiśniewskiego, drugio dla Marty Wiśniewskiej a trzeci dla syna Wiśniewskich... Szczyt kiczu i złego smaku. Przerost formy nad treścią. Kto tego potzrebuje?! |
|
| Autor: | Kobi [ Czw, 17.06.2004, 7:30 ] |
| Temat postu: | |
A nie nie Wiśniewski jeździ teraz BMW 7 |
|
| Autor: | Spark^ [ Czw, 17.06.2004, 7:47 ] |
| Temat postu: | |
Dla mnie właśnie ten spojler tj. zagadka. |
|
| Autor: | Ice [ Czw, 17.06.2004, 9:37 ] |
| Temat postu: | |
Ta.... eF jak zwykle sie buntuje |
|
| Autor: | el_ [ Czw, 17.06.2004, 12:05 ] |
| Temat postu: | |
SamochĂłd fajny, spoiler do d**y |
|
| Autor: | Kobi [ Czw, 17.06.2004, 14:09 ] |
| Temat postu: | |
Ice napisał(a): Ta.... eF jak zwykle sie buntuje Ma racje |
|
| Autor: | Kobi [ Pią, 18.06.2004, 14:55 ] |
| Temat postu: | |
Oto ten spolerek Ice zobacz jak jest przymocowany http://web2.124.fastwebserver.de/MB_Galerie/Bild.jpg |
|
| Autor: | Ice [ Pią, 18.06.2004, 15:20 ] |
| Temat postu: | |
Hmm...jak stojak do szuszenia |
|
| Autor: | el_ [ Pią, 18.06.2004, 16:21 ] |
| Temat postu: | |
A ja bym tam nie dał żadnego spoilera |
|
| Autor: | Kobi [ Pią, 18.06.2004, 17:51 ] |
| Temat postu: | |
Ice napisał(a): Hmm...jak stojak do szuszenia Przypatrz siÄ™ dobrze on juĹĽ ma jedn spojler nisko leĹĽÄ…cy na klapie od bagaĹĽnika ten stojak do szuszenia to spojler numer 2 |
|
| Autor: | Ice [ Pią, 18.06.2004, 18:08 ] |
| Temat postu: | |
No tak tak, ale tradycyjny taki wymyslny tez by sie przydal |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|