Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Carlsson
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=3&t=1339
Strona 1 z 1

Autor:  Ice [ Śro, 16.06.2004, 21:22 ]
Temat postu:  Carlsson

Nie, nawet nie będę nic mówił. Jezeli ktoś ma astme, niech wezmie leki, bo moze go przytkać ;)
Oto trio, którym nikt by nie pogardził

http://www.supercars.net/Comp?sourceLis ... 19-518-517

:roll: Ciekawy spoiler przy CLK-RS

Autor:  Kobi [ Śro, 16.06.2004, 22:02 ]
Temat postu: 

A mi się ten spojler nie podoba zobaczyć byś zdjecie dokładnego tyłu to może byś zmienił zdanie :p kiedyś w portalu SŚ był opisywany i raczej nie wielu ludziom się on podobał ...

Autor:  Ice [ Śro, 16.06.2004, 22:12 ]
Temat postu: 

Szkoda włanie ze nie ma zdjęcia z tyłu, bo tak to nie chce go oceniać, ale na pewno wiem jedno. Zamontowany jest oryginalnie ;)

Autor:  markus [ Śro, 16.06.2004, 23:16 ]
Temat postu: 

Wszystko ładnie i pięknie ale o co chodzi z tym spoilerem?

Autor:  Jacub [ Czw, 17.06.2004, 7:13 ]
Temat postu: 

Ten CLK to ostatni o jakim pisałem w potralu SŚ. Łza się w oku kręci. Mam jeszcze zdjęcia high-res. Jak będzie z tyłu to wam podeślę.

Autor:  eF [ Czw, 17.06.2004, 7:15 ]
Temat postu: 

Pierwszy jest dla Michała Wiśniewskiego, drugio dla Marty Wiśniewskiej a trzeci dla syna Wiśniewskich...
Szczyt kiczu i złego smaku.
Przerost formy nad treścią.
Kto tego potzrebuje?!

Autor:  Kobi [ Czw, 17.06.2004, 7:30 ]
Temat postu: 

A nie nie Wiśniewski jeździ teraz BMW 7 :lol:

Autor:  Spark^ [ Czw, 17.06.2004, 7:47 ]
Temat postu: 

Dla mnie właśnie ten spojler tj. zagadka.

Autor:  Ice [ Czw, 17.06.2004, 9:37 ]
Temat postu: 

Ta.... eF jak zwykle sie buntuje :roll:

Autor:  el_ [ Czw, 17.06.2004, 12:05 ]
Temat postu: 

SamochĂłd fajny, spoiler do d**y

Autor:  Kobi [ Czw, 17.06.2004, 14:09 ]
Temat postu: 

Ice napisał(a):
Ta.... eF jak zwykle sie buntuje :roll:


Ma racje :P moĹĽe nie z autami ale spojler napewno jest do du*y :p

Autor:  Kobi [ Pią, 18.06.2004, 14:55 ]
Temat postu: 

Oto ten spolerek Ice zobacz jak jest przymocowany
http://web2.124.fastwebserver.de/MB_Galerie/Bild.jpg

Autor:  Ice [ Pią, 18.06.2004, 15:20 ]
Temat postu: 

Hmm...jak stojak do szuszenia ;) wolal bym jednak tradycyjny montaz :)

Autor:  el_ [ Pią, 18.06.2004, 16:21 ]
Temat postu: 

A ja bym tam nie dał żadnego spoilera :P

Autor:  Kobi [ Pią, 18.06.2004, 17:51 ]
Temat postu: 

Ice napisał(a):
Hmm...jak stojak do szuszenia ;) wolal bym jednak tradycyjny montaz :)


Przypatrz siÄ™ dobrze on juĹĽ ma jedn spojler nisko leĹĽÄ…cy na klapie od bagaĹĽnika ten stojak do szuszenia to spojler numer 2 :P

Autor:  Ice [ Pią, 18.06.2004, 18:08 ]
Temat postu: 

No tak tak, ale tradycyjny taki wymyslny tez by sie przydal :D

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/