Obecny czas: Śro, 24.06.2026, 13:28




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
ART Mercedes CLS GTR 
Autor Wiadomość

Postów: 99
Miejscowość: Warszawa
Post Re: ART Mercedes CLS GTR
Kobi napisał(a):
5,5 l Kompressor-V8, 560 KM, maksymalny moment obrotowy 790 Nm. 4,4 s do 100 km/h

Źródło: freenet.de


sÄ… dwie wersje silnikowe GTR 560 (dane powyĹĽej) oraz GTR 620 (dane poniĹĽej).

5,5 l Kompressor-V8, 620 KM, maksymalny moment obrotowy 890 Nm. 4,0 s do 100 km/h

_________________
Need


Pią, 31.03.2006, 16:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3246
Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
Post 
Nie lubie takigo chamskiego tuningu.Po co taki wielki szpecący spojler tam władowałi?I białego koloru napewno bym nie wybrał.

_________________
Polakom gratulujemy Wisły Kraków

Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear


Pią, 31.03.2006, 17:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post 
Mi się tam podoba, ale wolałbym inny zderzak przedni no i felgi inne, ale w normalnej barwie lub pochromowane + do tego ciemne szybki oraz inny kolor i cymes 8)

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Nie, 02.04.2006, 12:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 255
Post 
Poprostu KIŁA. Tylne skrzydło na kufrze CLS to nieporozumienie. Jak dałem zdjecia lekko tuningowanej s-klasy od Lorinsera to posypały sie negatywne komentarze. A tutaj prosze, taka kaszana ale niektórzy sie zachwycają. Współczuje Wam z powodu waszego kiepskiego gustu. :? Co z tego że auto ma doskonałe osiągi skoro wygląda jak....no właśnie jak co, bo brakuje mi już słów na opisanie tego czegoś. Widac osiągi działają na Was jak metka adidasa.


Pon, 03.04.2006, 20:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
Daz napisał(a):
Widac osiągi działają na Was jak metka adidasa.



eee. co przez to rozumiesz... mnie tam metka adidasa odstrasza...

a osiÄ…gi jak wiadomo, rzecz najwaĹĽniejsza

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Pon, 03.04.2006, 21:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2641
Miejscowość: Białystok
Samochód: VW Passat CC 1.8 TSI
Post 
No ja bede trzeci i powiem ze mi sie zajebiscie podoba. Tylko nie bijcie :roll: Taka stylizacja swietnie pasuje do cls w wersji hardcore. Wywalic wszelkie chromy i wyrzucic automatyczna skrzynie biegow na rzecz dobrego manuala poczym dostaniemy masakrycznie rasowy sedan. Jedna z najbardziej zawansowanych i owaznych przerobek a jednoczesnie pomimo ze wydaje sie tandetna jakos do mnie trafia. Nie wiem jak.


Pon, 03.04.2006, 21:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 497
Miejscowość: Silesia
Post 
podoba mi się jedynie moc, zawia , fele, reszta to ega wiejski kaszan, trzeba bć bardzo mocno ograniczonym żeby zapodać sobie taki spoiler na klapie nie wspominajac już o wydechuu rodem spod remizy, wszystko to ch*j przy barwach śilnika w odcieniach wiśni, naprawdę fajna baza była ale niestety wypijmy za błędy...

_________________
Sen zimowy. Nie budzić niedzwiadka.


Pon, 03.04.2006, 23:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2822
Miejscowość: Białystok
Samochód: Fiat 125p
Post 
Daz napisał(a):
Jak dałem zdjecia lekko tuningowanej s-klasy od Lorinsera to posypały sie negatywne komentarze. A tutaj prosze, taka kaszana ale niektórzy sie zachwycają. Współczuje Wam z powodu waszego kiepskiego gustu.


Czyżbyś miał taką S-Klasse od Lorinsera, że obrażasz się za negatywne komentarze? Czy każdy ma dostosowywać się do Twojego gustu? No i chyba przy aucie w tym temacie nie zabronisz nikomu mieć pozytywnego zdania... Dla mnie zarówno auto w tym temacie jak i auto, które niegdyś zapodałeś to straszna lipa. Zupełnie nijak biały kolor pasuje do bazy.

Daz napisał(a):
Widac osiągi działają na Was jak metka adidasa.


No ja wolę auto, które niewiele różni się na zewnątrz od bazy, a za to ma perfekcyjne przeróbki mechaniczne (np. Brabus) niż auto w którym naładowane jest mnóstwo nakłądek, spojlerów, etc, a zmiany mechaniczne polegają na dodaniu 10 KM... Dla mnie mechanika, a co za tym idzie i osiągi odgrywają i będą odgrywać większą rolę w ocenianiu auta niż wygląd (choć nie mówię, że i to dla mnie się nie liczy...)

_________________
"quot homines, tot sententiae"


Wto, 04.04.2006, 8:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 41
Miejscowość: Czerwionka - Śląsk
Post 
Piekny jest, wyglada jakby wyjechal z garazu DTM. CUDO. :twisted:


Wto, 04.04.2006, 13:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 255
Post 
Wiem że o gustach sie nie dyskutuje, ale tutaj zrobię wyjątek. Trzeba być idiotą zeby pozwolić tak oszpecić porzadne drogie auto. Dla mnie to czyn porównywalny z tym którego dopuścili sie członkowie zespołu Oasis topiąc rolls royca w basenie. To jest chore :/


Wto, 04.04.2006, 20:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post 
Tylko osiagi robia wrazenie reszta do niczego

_________________
PB RWD jest wysoko


Pon, 10.04.2006, 20:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 41
Miejscowość: Czerwionka - Śląsk
Post 
To auto jest piekne. Dla mnie cudo tylko nie w tym kolorze ten bialy szpeci wszystko.


Wto, 11.04.2006, 20:46
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: ART Mercedes CLS GTR
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Źródło: news.caradisiac.com

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Sob, 07.03.2009, 22:21
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 602
Miejscowość: Miłosław
Samochód: Gnojownik
Post Re: ART Mercedes CLS GTR
Kur**, obłęd :!: Ten CLS jest zaje***y w tym body kit'cie... Miażdży, jak dla mnie.......

_________________
Istnieje milion powodów, dla których warto sprzedać* Scenica
*ale szkoda mi kasy, którą w ten gnój włożyłem


Czw, 19.03.2009, 19:25
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018