Wszelkiej maści modyfikacje samochodów, zarówno mające na celu podniesienie mocy, jak i atrakcyjności, a także nieseryjne wersje nadwoziowe, Kit-Cary, etc
Pią, 30.01.2004, 20:51
Ten po tunigu jest oj***ny w kosmos, a i te CC jest cudne :mrgreen:
Pią, 30.01.2004, 20:53
Chyba będe zbierał na CC

CUDDDD
Pią, 30.01.2004, 20:56
Hmm... no to CC jest niodne - bomba foty !!
A co do tego po tuningu... poza felgami, ktĂłre sÄ… na prawdÄ™ fajne, nie wiele mi siÄ™ tam podoba :(
Sob, 31.01.2004, 8:18
Ale zawaliste to po tuningu Magane coooooooooooooooollllllll
Poprostu miodzio ciekawe ile kasy włożyłw taki tuning
Sob, 31.01.2004, 12:01
A mnie sie nie za bardzo podoba CC - ma za wielki tyłek...Duuużo mu brakuje do sexapilu tyłu wersji 3D/5D. A ten tuning to ja może przemilcze...Nie znosze aut Renault po tuningu!
Sob, 31.01.2004, 15:19
Dla mnie ta MII po tuningu to poraĹĽka

, nawet te felgi są kiepskie, a ich rozmiar to chyba taki jak Starze 1142. Totalny przerost formy nad treścią.
Sob, 31.01.2004, 17:30
No cóż, zdarza się że ludzie krzywdzą auta, a my nic na to nie możemy poradzić :(
Sob, 31.01.2004, 17:53
Mogłem to umieścić te 3 zdjęcia tuningu Megane w temacie "jestem cieciem i skrzywdziłem swoje auto "
Sob, 31.01.2004, 18:09
Patrzę, że jestem odmieńcem

Mi się podoba ta wariacja Carzone'a, ale mam jedno zastrzeżenie - za dużo tych wlotów w błotnikach i to psuje jego ogólna ocenę.
Sob, 31.01.2004, 18:30
Tak myślałem że będziecie mówić tak o tym tuningu a co z CC ? jak się podoba
Sob, 31.01.2004, 18:37
Mi się podoba, ale mam małe zastrzeżenia do tyłu.
Sob, 31.01.2004, 20:57
A mi sę mało że podoba to jeszcze nie mam żadnych zastrzeżeń
Sob, 31.01.2004, 21:08
CC jest śliczne, szczególnie z tą jasną tapicerką. Co do tego pseudo tuningu to brak mi słów by opisać tą tandetę. Totalna porażka.
Sob, 31.01.2004, 22:30
Pewnie że śliczne jest to CC i ten daszek przeszklony

a coś dużo tego miejsca na tylnie rejestracje ogólnie ładnie się prezentuje
Nie, 01.02.2004, 8:10
Ogulnie mówiąc to zdjęcie tego CC to jest zrobione w Polsce bo obok nie których stają na polskich blaszkach
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.