Wszelkiej maści modyfikacje samochodów, zarówno mające na celu podniesienie mocy, jak i atrakcyjności, a także nieseryjne wersje nadwoziowe, Kit-Cary, etc
Śro, 06.03.2013, 18:10
Bodykit mu niespecjalnie służy, wydaje się taki zbyt masywny i zbyt "uziemiony" jak na SUV'a (nawet na takiego, który raz czy dwa razy w roku zjeżdża z idealnie wygładzonej asfaltowej drogi

). Bardziej mi odpowiada Alpina na bazie serii 3 z innego nowego wątku.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.