Sorry
chop, ale z takim gustem niestety mi się kojarzy wygląd tych aut, najwięcej takich szukać w Moskwie lub podobnie 'zagospodarowanym' Baku i Ałmaty albo jeszcze w Dubaju

Ostatnio nie było tak źle, do czego przyzwyczaili, ale ich projekty sprzed 2-3 lat to katastrofa, do dziś mam przed oczami ten koszmarny widok G-Klasy od Mansory...

W każdym razie nie czuj się urażony, tego 'noworuskiego alfonsa' kierowałem do stylisty, bo co innego, gdy komuś się w miarę spodoba dany projekt tej firmy, a co innego, gdy się go samemu tworzy. Nie wiem, co styliście Mansory siedzi w głowie.