Wszelkiej maści modyfikacje samochodów, zarówno mające na celu podniesienie mocy, jak i atrakcyjności, a także nieseryjne wersje nadwoziowe, Kit-Cary, etc
Pon, 04.03.2013, 21:18
Ładnie się prezentuje chociaż diametralnych zmian nie wprowadzili.
Śro, 06.03.2013, 18:12
Ładne wzory felg, ładne nowe zderzaki... ale kto do cholery wybrał ten kupowaty kolor?
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.