Wszelkiej maści modyfikacje samochodów, zarówno mające na celu podniesienie mocy, jak i atrakcyjności, a także nieseryjne wersje nadwoziowe, Kit-Cary, etc
Pią, 11.01.2013, 21:27
True, biały zayebisty
Pią, 11.01.2013, 21:30
Strasznie mnie przy białym kolorze denerwują te czarne czujniki parkowania...
Sob, 12.01.2013, 0:23
A mnie przy każdym denerwuje przesadzony bodykit

Wygląda jak doklejony z kartonu na siłę.
Pią, 01.02.2013, 16:29
Klęska. Tylko Kahn dobrze przerabia Evoque'a wg mnie.
Sob, 02.02.2013, 14:49
Jeszcze lufę by mogli dodać i byłoby idealnie. Zmasakrowali zajebiste auto.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.