Wszelkiej maści modyfikacje samochodów, zarówno mające na celu podniesienie mocy, jak i atrakcyjności, a także nieseryjne wersje nadwoziowe, Kit-Cary, etc
Pon, 25.01.2010, 15:41
Na taka pogodÄ™ tylko taki van
4 cyl. 4,8l rozwija 218 KM.



leautoblog
Pon, 25.01.2010, 16:20
Prawda - idealnie pasuje do pogody ktĂłra panuje za oknem

na pierwszym zdjęciu wygląda jak jakiś klocek
Wto, 26.01.2010, 8:43
i niezłą ma Klimę - jak ciężarówka - chłodnia
Śro, 27.01.2010, 21:03
Unimog - klasa sama w sobie, ale lekkie zdziwko - tylko 4 garki, 4,8 l i 218 KM - cuś słaabo

… ja bym wolał w tym aucie V12 6,2 l od AMG 525 KM.
BTW to auto chyba juĹĽ wpada w kat. C (waga) ?
Śro, 27.01.2010, 21:16
żeby rozbujać takie auto, a i żeby poradziło sobie w terenie, nie potrzeba V12 6,2 l od AMG 525 KM, tylko czegoś niewysilonego a z wypasionym momentem obrotowym
Śro, 27.01.2010, 21:30
Potworek

Ja tam wole seryjny czołg Unimog
Wto, 15.01.2013, 14:38
Napotkany w Chinach


carnewschina
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.