Switch to full style
Wszelkiej maści modyfikacje samochodów, zarówno mające na celu podniesienie mocy, jak i atrakcyjności, a także nieseryjne wersje nadwoziowe, Kit-Cary, etc
Wyślij odpowiedź

Ruf CTR 3

Śro, 11.04.2007, 16:49

Image

na razie jedna fotka

baza to Porsche Cayman silnik 3.8 l 700 KM v-max 360 km\h, wiecej zdjęć i info zapewne niebawem

źródło: amus

Śro, 11.04.2007, 17:02

johny napisał(a):na razie jedna fotka
poczekam na więcej :wink:

Śro, 11.04.2007, 17:18

Pseudo GT się zapowiada.. oby osiągi miażdżyły.

Śro, 11.04.2007, 17:24

Aparycja intrygująca, ale z pewnością nieładna. Moc fenomenalna.

Śro, 11.04.2007, 17:36

Image
Image

2 kolejne foteczki

źródło: autoblog

Śro, 11.04.2007, 17:50

Jak bazą jest Cayman to odrazu mi się nie podoba. Z tyłu trochę jakby Carrera GT. Ogólnie neizbyt mi to podchodzi.

Śro, 11.04.2007, 17:58

Te wszystkie przetłoczenia, kolor i koncepcja samochodu przywodzą na myśl 550 Spyder :twisted: . Jestem jak najbardziej na tak, a jeżeli osiągi i moc będą takie jak podają to będzie po prostu bosko :mryellow: .

Śro, 11.04.2007, 18:02

przód duzo lepszy niz tył :)

Śro, 11.04.2007, 18:17

stanko007 napisał(a):Jak bazÄ… jest Cayman to odrazu mi siÄ™ nie podoba.
zgadzam się w 100% :/ Mogliby tak turbo zrobić :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Śro, 11.04.2007, 18:30

WyglÄ…da po prostu genialnie :mryellow:

Śro, 11.04.2007, 21:14

WyglÄ…dem nie zachwyca, ale osiÄ…gami juĹĽ tak

Śro, 11.04.2007, 21:16

No więc tak. Pomysł ciekawy, lecz wykonanie troche gorsze, ale i tak mi się w 75% podoba. Moc naprawde zwala z nóg. :shock:

Śro, 11.04.2007, 21:57

Mnie się podoba. Osiągi osiągami, mnie suche dane nie podniecają, ale wygląda naprawdę pierwszorzędnie. Madafaka taki.

Czw, 12.04.2007, 6:30

Szakall69 napisał(a):przĂłd duzo lepszy niz tyĹ‚ :)

Dokladnie

Czw, 12.04.2007, 8:37

Zdecydowanie tył nie współgra z przodem - wygląda jakby był zrobiony z 2 różnych aut. Kompletnie mi się nie podoba .

Czw, 12.04.2007, 9:15

kenji napisał(a):Mnie siÄ™ podoba.


Mi też się podoba, choć bardziej mi się podobają jego osiągi niż wygląd. Porsche zresztą szykuje podobny wynalazek na przyszły rok, tyle że na bazie 980, a nie 987.

Image

foto: supercars.net

Czw, 12.04.2007, 16:03

jak dla mnie rewelacja przypomina wyścigowe wozy z dawnych lat np Auto Union, z tyłu oczywiście, z przodu prezentuje się dość zwyczajne, plus za potężną moc takim niewielkim wozie.

Czw, 12.04.2007, 16:54

Image
Image
Image
Image
Image

Moment obrotowy to 890 Nm !

Źródło: autoblog.nl

Pią, 13.04.2007, 1:14

W odrobinkę większym rozmiarze:

Image Image Image Image Image Image Image

foto: topspeed.com

Prawdę mówiąc, im więcej się na niego patrzę, tym bardziej mi się podoba :wink:

EDIT:

Image Image Image

foto: supercars.net

Pią, 13.04.2007, 17:49

Nie trafia do mnie taki tuning.
Wyślij odpowiedź