Wszelkiej maści modyfikacje samochodów, zarówno mające na celu podniesienie mocy, jak i atrakcyjności, a także nieseryjne wersje nadwoziowe, Kit-Cary, etc
Śro, 11.04.2007, 16:49
na razie jedna fotka
baza to Porsche Cayman silnik 3.8 l 700 KM v-max 360 km\h, wiecej zdjęć i info zapewne niebawem
źródło: amus
Śro, 11.04.2007, 17:02
johny napisał(a):na razie jedna fotka
poczekam na więcej
Śro, 11.04.2007, 17:18
Pseudo GT się zapowiada.. oby osiągi miażdżyły.
Śro, 11.04.2007, 17:24
Aparycja intrygująca, ale z pewnością nieładna. Moc fenomenalna.
Śro, 11.04.2007, 17:36
2 kolejne foteczki
źródło: autoblog
Śro, 11.04.2007, 17:50
Jak bazą jest Cayman to odrazu mi się nie podoba. Z tyłu trochę jakby Carrera GT. Ogólnie neizbyt mi to podchodzi.
Śro, 11.04.2007, 17:58
Te wszystkie przetłoczenia, kolor i koncepcja samochodu przywodzą na myśl 550 Spyder

. Jestem jak najbardziej na tak, a jeżeli osiągi i moc będą takie jak podają to będzie po prostu bosko

.
Śro, 11.04.2007, 18:02
przód duzo lepszy niz tył
Śro, 11.04.2007, 18:30
WyglÄ…da po prostu genialnie
Śro, 11.04.2007, 21:14
WyglÄ…dem nie zachwyca, ale osiÄ…gami juĹĽ tak
Śro, 11.04.2007, 21:16
No więc tak. Pomysł ciekawy, lecz wykonanie troche gorsze, ale i tak mi się w 75% podoba. Moc naprawde zwala z nóg.
Śro, 11.04.2007, 21:57
Mnie się podoba. Osiągi osiągami, mnie suche dane nie podniecają, ale wygląda naprawdę pierwszorzędnie. Madafaka taki.
Czw, 12.04.2007, 6:30
Szakall69 napisał(a):przĂłd duzo lepszy niz tyĹ‚

Dokladnie
Czw, 12.04.2007, 8:37
Zdecydowanie tył nie współgra z przodem - wygląda jakby był zrobiony z 2 różnych aut. Kompletnie mi się nie podoba .
Czw, 12.04.2007, 9:15
kenji napisał(a):Mnie siÄ™ podoba.
Mi też się podoba, choć bardziej mi się podobają jego osiągi niż wygląd. Porsche zresztą szykuje podobny wynalazek na przyszły rok, tyle że na bazie 980, a nie 987.
foto: supercars.net
Czw, 12.04.2007, 16:03
jak dla mnie rewelacja przypomina wyścigowe wozy z dawnych lat np Auto Union, z tyłu oczywiście, z przodu prezentuje się dość zwyczajne, plus za potężną moc takim niewielkim wozie.
Pią, 13.04.2007, 17:49
Nie trafia do mnie taki tuning.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.