Switch to full style
Wszelkiej maści modyfikacje samochodów, zarówno mające na celu podniesienie mocy, jak i atrakcyjności, a także nieseryjne wersje nadwoziowe, Kit-Cary, etc
Wyślij odpowiedź

Kyle's Mazda RX-7 FC

Pon, 25.12.2006, 15:50

moc- 400 KM

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

(c) thespeedlounge

Pon, 25.12.2006, 16:02

Wygląda jak pół du*y zza krzaka :/ choć nie powiem że ma złe felgi bo nawet mi się podobają :mryellow:

Pon, 25.12.2006, 16:09

trzeba coś koniecznie z tym zrobić :evil: moc ok :wink: ale vizualnie - kapa :x

Pon, 25.12.2006, 16:44

Wywalic naklejki i pomalowac na jakiś ciemniejszy kolor, ale felgi i wnętrze mi sie podobaja.

Pon, 25.12.2006, 17:46

pardon napisał(a):kapa :x

kupa :!: :twisted:

Pon, 25.12.2006, 18:17

Oley napisał(a):WyglÄ…da jak pół du*y zza krzaka :/


Dokładnie :!: Za dużo tego wszystkiego jest n******e :/

Pon, 25.12.2006, 18:53

Wiem, że wygląda jak crap, ale ma w sobie coś, co sprawia, że przyjemnie mi się na niego patrzy :roll: :/ . Zdjąć naklejki, maskę seryjną ale czarną, wnętrze mniej ogołocone i jest cycuś :mryellow: .

Pon, 25.12.2006, 18:56

Miodna baza okaleczona przez Import :?

Wto, 26.12.2006, 0:05

Felgi jedynie godne, reszta kał :twisted:

Wto, 26.12.2006, 0:27

Ani baza, ani tuning.

Wto, 26.12.2006, 1:42

boska fc3s :wink:
przedni zderzak nie jest piekny, ale do zaakceptowania :wink:
ogolnie ladna

Wto, 26.12.2006, 5:55

Nie lubie połączenia białego i złoteog koloru.... Troche spieprzony wózek :cry:
Wyślij odpowiedź