Switch to full style
Wszelkiej maści modyfikacje samochodów, zarówno mające na celu podniesienie mocy, jak i atrakcyjności, a także nieseryjne wersje nadwoziowe, Kit-Cary, etc
Wyślij odpowiedź

Seat Leon JE Design

Śro, 23.06.2004, 17:27

Image Image Image Image

Śro, 23.06.2004, 17:31

Źródło Adminie :P Nie wiem co myśleć o tym aucie troche jest "wypaśne" , a troche wiejskie chodzi mi o wiejski przód :P bo tył i bok jest ok :)

Śro, 23.06.2004, 17:45

Dla mnie wszystko jest tutaj wiejskie - nie lubię tej firmy, nie umie tuningować aut, najczęściej je po prostu kaleczy, tak jak to tutaj widzimy... :/

t.m.

Śro, 23.06.2004, 17:53

No Altei nie spieprzyli :P

Śro, 23.06.2004, 17:58

Dlatego napisałem "najczęściej"...!!

t.m.

Śro, 23.06.2004, 18:27

KASZANA i to na całej linii, a te kółeczka z tyłu w światłach i zprzodu w zderzaku to niby co, rurki PCV od C.O.???? Leon to auto, którego się nie tuninguje, bo on sam ma taką klasę, że nikt go nie może już poprawić, tak jak np. Fiat Coupe :D.

Śro, 23.06.2004, 19:18

Y... dlaczego mi sie nie podoba? :roll:

Śro, 23.06.2004, 19:50

Kaszana
Kasztan
Masakra
RzeĹşnia
Żenada
Trzoda
Czaicie baze? :wink:

Śro, 23.06.2004, 20:01

Panie adminie temat poprawi Pan. Tam powinno być JE, a nie JT :P ;)

Śro, 23.06.2004, 20:15

eF napisał(a):Kaszana
Kasztan
Masakra
RzeĹşnia
Żenada
Trzoda
Czaicie baze? :wink:


Odpowiednie słowa co do tego auta :twisted:

Śro, 23.06.2004, 20:59

Tooomasz!!! :wink: Znowu mi ktoś podstawia tą wieś do oglądania, znowu muszę isć żygać.... Jak możesz?? :wink:

Śro, 23.06.2004, 21:30

BrĂłd, smrĂłd i ubustwo
Płacz i zgrzytanie zębów
Czerwone gĂł*wo


:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Śro, 23.06.2004, 23:18

Spark^ napisał(a):Panie adminie temat poprawi Pan. Tam powinno być JE, a nie JT :P ;)

Your wish is my order :lol: ;).

Śro, 23.06.2004, 23:20

faktycznie to auto jest ĹĽenujÄ…ce

Śro, 23.06.2004, 23:37

O q**a. Ale beztalęcie i bezguście się do niego dorwało. Szkoda mi tego auta.

Czw, 24.06.2004, 0:02

Wiejska tandeta. :evil:

Czw, 24.06.2004, 11:24

Dj Boowzy napisał(a):No Altei nie spieprzyli :P

Masz fotki :?:

Czw, 24.06.2004, 11:30

http://samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=1025

:))))))) t.m.

Czw, 24.06.2004, 11:45

Big THX.
Wyślij odpowiedź