Wszelkiej maści modyfikacje samochodów, zarówno mające na celu podniesienie mocy, jak i atrakcyjności, a także nieseryjne wersje nadwoziowe, Kit-Cary, etc
Śro, 23.06.2004, 17:31
Źródło Adminie

Nie wiem co myśleć o tym aucie troche jest "wypaśne" , a troche wiejskie chodzi mi o wiejski przód

bo tył i bok jest ok
Śro, 23.06.2004, 17:45
Dla mnie wszystko jest tutaj wiejskie - nie lubię tej firmy, nie umie tuningować aut, najczęściej je po prostu kaleczy, tak jak to tutaj widzimy... :/
t.m.
Śro, 23.06.2004, 17:53
No Altei nie spieprzyli
Śro, 23.06.2004, 17:58
Dlatego napisałem "najczęściej"...!!
t.m.
Śro, 23.06.2004, 18:27
KASZANA i to na całej linii, a te kółeczka z tyłu w światłach i zprzodu w zderzaku to niby co, rurki PCV od C.O.???? Leon to auto, którego się nie tuninguje, bo on sam ma taką klasę, że nikt go nie może już poprawić, tak jak np. Fiat Coupe

.
Śro, 23.06.2004, 19:18
Y... dlaczego mi sie nie podoba?
Śro, 23.06.2004, 19:50
Kaszana
Kasztan
Masakra
RzeĹşnia
Żenada
Trzoda
Czaicie baze?
Śro, 23.06.2004, 20:01
Panie adminie temat poprawi Pan. Tam powinno być JE, a nie JT
Śro, 23.06.2004, 20:15
eF napisał(a):Kaszana
Kasztan
Masakra
RzeĹşnia
Żenada
Trzoda
Czaicie baze?

Odpowiednie słowa co do tego auta
Śro, 23.06.2004, 20:59
Tooomasz!!!

Znowu mi ktoś podstawia tą wieś do oglądania, znowu muszę isć żygać.... Jak możesz??
Śro, 23.06.2004, 23:18
Spark^ napisał(a):Panie adminie temat poprawi Pan. Tam powinno być JE, a nie JT

Your wish is my order

.
Śro, 23.06.2004, 23:20
faktycznie to auto jest ĹĽenujÄ…ce
Śro, 23.06.2004, 23:37
O q**a. Ale beztalęcie i bezguście się do niego dorwało. Szkoda mi tego auta.
Czw, 24.06.2004, 0:02
Wiejska tandeta.
Czw, 24.06.2004, 11:24
Dj Boowzy napisał(a):No Altei nie spieprzyli

Masz fotki
Czw, 24.06.2004, 11:45
Big THX.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.