Switch to full style
Wszelkiej maści modyfikacje samochodów, zarówno mające na celu podniesienie mocy, jak i atrakcyjności, a także nieseryjne wersje nadwoziowe, Kit-Cary, etc
Wyślij odpowiedź

Carlsson

Śro, 16.06.2004, 21:22

Nie, nawet nie będę nic mówił. Jezeli ktoś ma astme, niech wezmie leki, bo moze go przytkać ;)
Oto trio, którym nikt by nie pogardził

http://www.supercars.net/Comp?sourceLis ... 19-518-517

:roll: Ciekawy spoiler przy CLK-RS

Śro, 16.06.2004, 22:02

A mi się ten spojler nie podoba zobaczyć byś zdjecie dokładnego tyłu to może byś zmienił zdanie :p kiedyś w portalu SŚ był opisywany i raczej nie wielu ludziom się on podobał ...

Śro, 16.06.2004, 22:12

Szkoda włanie ze nie ma zdjęcia z tyłu, bo tak to nie chce go oceniać, ale na pewno wiem jedno. Zamontowany jest oryginalnie ;)

Śro, 16.06.2004, 23:16

Wszystko ładnie i pięknie ale o co chodzi z tym spoilerem?

Czw, 17.06.2004, 7:13

Ten CLK to ostatni o jakim pisałem w potralu SŚ. Łza się w oku kręci. Mam jeszcze zdjęcia high-res. Jak będzie z tyłu to wam podeślę.

Czw, 17.06.2004, 7:15

Pierwszy jest dla Michała Wiśniewskiego, drugio dla Marty Wiśniewskiej a trzeci dla syna Wiśniewskich...
Szczyt kiczu i złego smaku.
Przerost formy nad treścią.
Kto tego potzrebuje?!

Czw, 17.06.2004, 7:30

A nie nie Wiśniewski jeździ teraz BMW 7 :lol:

Czw, 17.06.2004, 7:47

Dla mnie właśnie ten spojler tj. zagadka.

Czw, 17.06.2004, 9:37

Ta.... eF jak zwykle sie buntuje :roll:

Czw, 17.06.2004, 12:05

SamochĂłd fajny, spoiler do d**y

Czw, 17.06.2004, 14:09

Ice napisał(a):Ta.... eF jak zwykle sie buntuje :roll:


Ma racje :P moĹĽe nie z autami ale spojler napewno jest do du*y :p

Pią, 18.06.2004, 14:55

Oto ten spolerek Ice zobacz jak jest przymocowany
http://web2.124.fastwebserver.de/MB_Galerie/Bild.jpg

Pią, 18.06.2004, 15:20

Hmm...jak stojak do szuszenia ;) wolal bym jednak tradycyjny montaz :)

Pią, 18.06.2004, 16:21

A ja bym tam nie dał żadnego spoilera :P

Pią, 18.06.2004, 17:51

Ice napisał(a):Hmm...jak stojak do szuszenia ;) wolal bym jednak tradycyjny montaz :)


Przypatrz siÄ™ dobrze on juĹĽ ma jedn spojler nisko leĹĽÄ…cy na klapie od bagaĹĽnika ten stojak do szuszenia to spojler numer 2 :P

Pią, 18.06.2004, 18:08

No tak tak, ale tradycyjny taki wymyslny tez by sie przydal :D
Wyślij odpowiedź