Wszelkiej maści modyfikacje samochodów, zarówno mające na celu podniesienie mocy, jak i atrakcyjności, a także nieseryjne wersje nadwoziowe, Kit-Cary, etc
Pią, 04.06.2004, 18:25
takie sobie... ciężko chyba ożywić takiego "emeryta"
Pią, 04.06.2004, 18:47
Kolejny nudny jak flaki z olejem jankeski sedan...
Pią, 04.06.2004, 19:21
same jankeskie galerie
Pią, 04.06.2004, 19:32
Nio jakis wysyp, zamiast tylu, jedna by wystarczyla

wszystko prawie to samo

.
Pią, 04.06.2004, 19:34
Tylko fele mnie siem nie podobajÄ….
Pią, 04.06.2004, 23:12
Tomek jak możesz to podaj jak najwięcej danych o tym aucie.
Cosik mi się wydaje, że Buick reaktywował swojego najsłynniejszego Muscle Car'a. W latach '80 Buick GNX był 2-drzwiowym coupe z silnikiem 3.6l V6 o mocy coś koło 150KM. Nie był to więc zbyt sportowy samochód. Buick postanowił coś z tym zrobić... i udali się do Lotusa. Anglicy jak to mają w zwyczaju najpierw ponarzekali, że z tym silnikiem nie da się nic zrobić... a potem wpadli na pomysł aby go doładować. No i dodali wielką sprężarkę Garett, dołożyli nowy wtrysk, poczarowali trochę z układami ssania i wydechowym i wyszło im 265KM. Trzeba pamiętać, że był to dość prymitywny silnik z wałkiem rozrządu w bloku, dwoma zaworami na cylinder. Jako że GNX był dość lekki jak na warunki amerykańskie (coś koło 1.5t) miał niezłe osiągi. Do setki przyspieszał ponizej 7s. a 1/4 mili robił w ok. 14s. Była też krótka seria z mocą 280KM ale nie pamiętam jakie miała oznaczenie.
Jak widzę na tym zdjęciu silnika jest turbo. Ciekawe co tym razem jankesi wykombinowali.
Śro, 09.06.2004, 14:02
3 rurki

rzadko spotykane
Czw, 10.06.2004, 12:07
Ferrari F40 chyba takie ma.
Czw, 10.06.2004, 16:09
Nuuuuuuuuuuuuuuudaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Czw, 10.06.2004, 17:39
Gdyby nie rury wydechowe i alufelgi to bym się tym autem wogóle nie interesował
Pią, 11.06.2004, 23:19
Znalazło się też trochę danych:
Silnik: 3.8l V6 Turbo
Moc: 300KM/5200 RPM
Moment obrotowy: 405Nm/3600 RPM
Sob, 12.06.2004, 0:48
a gdzie czarne szyby

bleeeeeee bez szyb to beeeeee:P
Sob, 12.06.2004, 19:11
Silnik całkiem spoko
Sob, 12.06.2004, 19:12
Małowaty na yankesów coś.
Sob, 12.06.2004, 19:24
Nie jestem yankesem wiec dla mnie spoko...
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.