Switch to full style
Wszelkiej maści modyfikacje samochodów, zarówno mające na celu podniesienie mocy, jak i atrakcyjności, a także nieseryjne wersje nadwoziowe, Kit-Cary, etc
Wyślij odpowiedź

SEMA Buick Regal GNX Show Car 2000

Pią, 04.06.2004, 14:41

Image Image Image Image Image Image Image

(C) GM

Pią, 04.06.2004, 18:25

takie sobie... ciężko chyba ożywić takiego "emeryta"

Pią, 04.06.2004, 18:47

Kolejny nudny jak flaki z olejem jankeski sedan...

Pią, 04.06.2004, 19:21

same jankeskie galerie :?

Pią, 04.06.2004, 19:32

Nio jakis wysyp, zamiast tylu, jedna by wystarczyla ;) wszystko prawie to samo :lol: ;) .

Pią, 04.06.2004, 19:34

Tylko fele mnie siem nie podobajÄ….

Pią, 04.06.2004, 23:12

Tomek jak możesz to podaj jak najwięcej danych o tym aucie.
Cosik mi się wydaje, że Buick reaktywował swojego najsłynniejszego Muscle Car'a. W latach '80 Buick GNX był 2-drzwiowym coupe z silnikiem 3.6l V6 o mocy coś koło 150KM. Nie był to więc zbyt sportowy samochód. Buick postanowił coś z tym zrobić... i udali się do Lotusa. Anglicy jak to mają w zwyczaju najpierw ponarzekali, że z tym silnikiem nie da się nic zrobić... a potem wpadli na pomysł aby go doładować. No i dodali wielką sprężarkę Garett, dołożyli nowy wtrysk, poczarowali trochę z układami ssania i wydechowym i wyszło im 265KM. Trzeba pamiętać, że był to dość prymitywny silnik z wałkiem rozrządu w bloku, dwoma zaworami na cylinder. Jako że GNX był dość lekki jak na warunki amerykańskie (coś koło 1.5t) miał niezłe osiągi. Do setki przyspieszał ponizej 7s. a 1/4 mili robił w ok. 14s. Była też krótka seria z mocą 280KM ale nie pamiętam jakie miała oznaczenie.
Jak widzę na tym zdjęciu silnika jest turbo. Ciekawe co tym razem jankesi wykombinowali.

Śro, 09.06.2004, 14:02

3 rurki :D rzadko spotykane :P

Czw, 10.06.2004, 12:07

Ferrari F40 chyba takie ma.

Czw, 10.06.2004, 16:09

Nuuuuuuuuuuuuuuudaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink:

Czw, 10.06.2004, 17:39

Gdyby nie rury wydechowe i alufelgi to bym się tym autem wogóle nie interesował :lol:

Pią, 11.06.2004, 23:19

Znalazło się też trochę danych:
Silnik: 3.8l V6 Turbo
Moc: 300KM/5200 RPM
Moment obrotowy: 405Nm/3600 RPM

Sob, 12.06.2004, 0:48

a gdzie czarne szyby :P bleeeeeee bez szyb to beeeeee:P

Sob, 12.06.2004, 19:11

Silnik całkiem spoko :twisted: :twisted:

Sob, 12.06.2004, 19:12

Małowaty na yankesów coś.

Sob, 12.06.2004, 19:24

Nie jestem yankesem wiec dla mnie spoko...
Wyślij odpowiedź