Wszelkiej maści modyfikacje samochodów, zarówno mające na celu podniesienie mocy, jak i atrakcyjności, a także nieseryjne wersje nadwoziowe, Kit-Cary, etc
Sob, 15.05.2004, 18:22
Patrzę, że małe rządzą
Sob, 15.05.2004, 19:07
A skÄ…d to masz Tomaszu ?
Sob, 15.05.2004, 21:57
Dj Boowzy napisał(a):A skÄ…d to masz Tomaszu ?
Z Google.pl :P
A tak na serio to zapomniałem :(
t.m.
Nie, 16.05.2004, 10:52
Kurna jak ja nie znoszÄ™ tego g...a
Ostatnio edytowany przez
Jacub, Nie, 16.05.2004, 11:08, edytowano w sumie 1 raz
Nie, 16.05.2004, 11:06
Jacub napisał(a):Kurna jka ja nie znoszÄ™ tego g...a

Heheheheehehehehe jak mówi stare przysłowie kierowców ciężarówek: "Od Reni i Iveca trzymaj się z daleka".
Choć ja akurat nie mam nic do tych marek.
Nie, 16.05.2004, 11:15
Jacub napisał(a):Kurna jak ja nie znoszÄ™ tego g...a :evil:
Ha? Nie rozumiem? Czego dokładnie? :)
t.m.
Nie, 16.05.2004, 11:21
Tych powalonych rysunkĂłw.
Nie, 16.05.2004, 11:23
Jacub napisał(a):Tych powalonych rysunkĂłw.
Nie znasz siÄ™
Nie, 16.05.2004, 14:44
Te rysunki tworzÄ… ludzie o duĹĽeeeeeeeeeeeeejj fantazji

i zawsze są powiększone koła i narysowane tak jakby auto za chwile miało wystrzelić jak z procy
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.