Switch to full style
Wszelkiej maści modyfikacje samochodów, zarówno mające na celu podniesienie mocy, jak i atrakcyjności, a także nieseryjne wersje nadwoziowe, Kit-Cary, etc
Wyślij odpowiedź

Renault... again ;)))

Sob, 15.05.2004, 18:00

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

:)))))))) t.m.

Sob, 15.05.2004, 18:22

Patrzę, że małe rządzą ;)

Sob, 15.05.2004, 19:07

A skÄ…d to masz Tomaszu ?

Sob, 15.05.2004, 21:57

Dj Boowzy napisał(a):A skÄ…d to masz Tomaszu ?

Z Google.pl :P

A tak na serio to zapomniałem :(

t.m.

Nie, 16.05.2004, 10:52

Kurna jak ja nie znoszÄ™ tego g...a :evil:
Ostatnio edytowany przez Jacub, Nie, 16.05.2004, 11:08, edytowano w sumie 1 raz

Nie, 16.05.2004, 11:06

Jacub napisał(a):Kurna jka ja nie znoszÄ™ tego g...a :evil:


Heheheheehehehehe jak mówi stare przysłowie kierowców ciężarówek: "Od Reni i Iveca trzymaj się z daleka". :lol: :lol: :lol:
Choć ja akurat nie mam nic do tych marek.

Nie, 16.05.2004, 11:15

Jacub napisał(a):Kurna jak ja nie znoszÄ™ tego g...a :evil:

Ha? Nie rozumiem? Czego dokładnie? :)

t.m.

Nie, 16.05.2004, 11:21

Tych powalonych rysunkĂłw.

Nie, 16.05.2004, 11:23

Jacub napisał(a):Tych powalonych rysunkĂłw.
Nie znasz siÄ™ ;)

Nie, 16.05.2004, 14:44

Te rysunki tworzą ludzie o dużeeeeeeeeeeeeejj fantazji :lol: i zawsze są powiększone koła i narysowane tak jakby auto za chwile miało wystrzelić jak z procy :wink:
Wyślij odpowiedź