Zdjęcia z różnych salonów samochodowych, wystaw i zlotów
Wyślij odpowiedź

II Targi Pojazdów Zabytkowych Auto Nostalgia 2012

Sob, 02.06.2012, 21:05

Byłem dziś na drugiej edycji Moto Nostalgii. Pojazdów było mniej niż przed rokiem, ale to lepiej, przynajmniej nie był tak stłoczone. Targi zostały opanowane przez Mercedesy. Tak na oko ok. połowy eksponatów ;) Poziom był wyższy niż rok temu, choć oczywiście trafiały się też szroty... Według mnie warto było wydać 20 zł na bilet.

Zdjęcia :arrow: https://picasaweb.google.com/1107350730 ... LCYhfvt4gE


Przepraszam za jakość. Zdjęcia robione na wysokich ISO, stąd wysoka ziarnistość...
Ostatnio edytowany przez lordzofmafia, Pon, 04.06.2012, 20:00, edytowano w sumie 1 raz

Re: II Targi Pojazdów Zabytkowych Moto Nostalgia 2012

Sob, 02.06.2012, 21:17

Cena za wejściówkę na tego typu imprezy IMO odstrasza trochę wiele ludzi, ale na pewno są to lepiej wydane pieniądze niż jakiś tuning show. Widziałem relacje na Złomniku + Twoje foty no i było na czym zawiesić oko ;)

Re: II Targi Pojazdów Zabytkowych Moto Nostalgia 2012

Sob, 02.06.2012, 22:08

Cena nie jest zła. Na pewno lepsza niż na Vervę ;)

Re: II Targi Pojazdów Zabytkowych Moto Nostalgia 2012

Nie, 03.06.2012, 15:35

Na gruponie tak jak rok temu można było dostać bilety w promocyjnej cenie - ja za 2 zapłaciłem 20 zł. Impreza fajna, ale chyba w zeszłym roku zrobiła na mnie większe wrażenie.

Re: II Targi Pojazdów Zabytkowych Moto Nostalgia 2012

Nie, 03.06.2012, 23:40

lordzofmafia napisał(a):Byłem dziś na drugiej edycji Moto Nostalgii. Pojazdów było mniej niż przed rokiem, ale to lepiej, przynajmniej nie był tak stłoczone. Targi zostały opanowane przez Mercedesy. Tak na oko ok. połowy eksponatów ;) Poziom był wyższy niż rok temu, choć oczywiście trafiały się też szroty... Według mnie warto było wydać 20 zł na bilet.

Zdjęcia :arrow: https://picasaweb.google.com/1107350730 ... LCYhfvt4gE

Przepraszam za jakość. Zdjęcia robione na wysokich ISO, stąd wysoka ziarnistość...

tośmy się o dzień rozminęli ... Fajny reportaż, aczkolwiek przeoczyłeś kilka "perełek". Mnie zabrakło Rollsów, ale za to wynagrodziły mi inne "perełki".

@Mods: proszę uprzejmie o korektę tytułu na "II Targi Pojazdów Zabytkowych Auto Nostalgia 2012"
Wyślij odpowiedź