Obecny czas: Wto, 16.04.2024, 19:57




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
III Targi Motoryzacyjne Auto Moto Salon Rzeszów 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 6186
Miejscowość: Jarosław
Post III Targi Motoryzacyjne Auto Moto Salon RzeszĂłw
Tak jak rok temu tak i w tym roku wybrałem się do Rzeszowa na targi motoryzacyjne. Rok temu było średnio lecz w tym roku było już trochę ciekawiej. Aut było zdecydowanie więcej i było w czym wybierać. Oczywiście tak jak rok temu zabrakło kilku oczywistych, na tak małych targach, marek między innymi Chevroleta, Renault czy chociażby Kii ale ku mojemu zaskoczeniu pojawiło się kilka modeli o których nawet nie myślałem ;) Ludzi było też zdecydowanie więcej niż rok temu przez co miejsca, którego i tak już było niewiele, jeszcze bardziej ubyło. Zaskoczyło mnie też to że samochody były poustawiane dosyć chaotycznie bez jakiegoś ustalonego ładu (większość Hyundai-ów była ustawiona po prawej stronie od wejścia ale jakimś dziwnym trafem kilka z nich stało między Alfami i Fiatami). Osobiście fotografowałem tylko te auta które mnie osobiście zainteresowały i były jako tako nowe ;) Jednak ogólnie rzecz ujmując było zdecydowanie ciekawiej niż rok temu.

BMW 1-zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie szczególnie, że na zdjęciach prasowych nie podobało mi się kompletnie. Na żywo jednak zyskuje bardzo dużo choć i tak nadal nie przepadam za serią 1 ;)
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Image

BMW X6M
Image Image Image Image Image Image Image Image
Image

Lancia Ypsilon-z zewnątrz wygląda całkiem ok ale wnętrze to tragedia. Twarde szare i okropnie plastikowe. Siedzi się w niej jak w autobusie fotele maja praktycznie zerowe trzymanie boczne i ustawione są bardzo wysoko przez co musimy sie na nie wdrapywać i podczas wsiadania i wysiadania przywaliłem dosyć mocno głową w dach :)
Image Image Image Image
Image

Hyundai Veloster-świetnie wyglądające auto z bardzo fajnym wnętrzem i pomysłem który wymaga jednak lekkiego dopracowania, ponieważ zajęcie miejsca za kierowcą utrudnia nam nieco plastik który znajduję się na środku kanapy. A tak poza tym to naprawdę bardzo fajne auto ;)
Image Image Image

Mercedes SLK-nareszcie nie wygląda jak samochód dla piłkarzy ;)
Image Image Image Image
Image

Mercedes C Coupe
Image Image Image Image Image

Pozostałe pierdoły
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Image Image

P.S. Sorry za zdjęcia ale byłem mocno "wczorajszy" i jakoś nie za bardzo miałem wenę na tworzenie czegokolwiek. Do tego masa ludzi i średnio działający af w mojej 50 i parodia gotowa ;)

_________________
http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010#
https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy



Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!


Nie, 18.09.2011, 22:04
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018