Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 3:45




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Akcja SIEMANKO 
Autor Wiadomość

Postów: 2
Post Akcja SIEMANKO
Witam wszystkich, jestem świeżynką na tym forum. Szukałem specjalnego działu w którym można się przywitać, a także działu pokrewnego z tematem, którym chciałbym Was zainspirować. Nierstety kiszka. Mam nadzieję, że administrator ewentualnie przerzuci ten temat w odpowiednie miejsce. Jestem od wielu lat użytkownikiem i fanem marki Subaru. Dealer tej marki na Polskę (SIP - Subaru Inport Polska) a właściwie prezes W. Rogalski jest człowiekiem, którego zarówno prywatną jak i służbową dewizą życiową jest bezpieczeństwo na drogach. Jako pierwszy zainicjował w naszym kraju Szkołę Jazdy (SJS - Szkoła Jazdy Subaru), jego zasługą jest również instalowanie w samochodach tej marki systemu ratunkowego ISR. Niedawno zainicjował akcję SIEMANKO. Skąd taka nazwa? Przypuszczam, że zainpirowana została ksywą nowego kierowcy L-SPRT Wojtka "Siemanko" Chuchały. Akcja skierowana jest do wszystkich kierowców, nie tylko tych poruszających się Subaru. Chodzi w niej o wyeliminowanie agresji na drodze. Wiem że długie wpisy na forach są niechętnie czytane, dlatego nie będę przynudzał. Zapraszam wszystkich do udziału w akcji o której wszystkiego dowiecie się na http://www.siemanko.eu
Naklejki, które są logo akcji dostać można za darmo w salonach Subaru. Jak już wyżej zaznaczyłem SIP nie rezerwuje sobie wyłączności, chodzi o bezpieczeństwo i dealer każdej marki, który zechce się przyłączyć do akcji zostanie przyjęty z otwartymi ramionami. W akcji biorą także udział znani ludzie, z tego co udało mi się dowiedzieć uczestniczą już w niej piosenkarz Maciej Maleńczuk i aktor Krzysztof Majchrzak.

Pozdrawiam


Sob, 10.09.2011, 10:05
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018