Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 1:41




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Gran Turismo Polonia 2011 
Autor Wiadomość

Postów: 16
Miejscowość: bydgoszcz
Post Gran Turismo Polonia 2011
Bydgoszcz.Fotki 10 klasa ale coś widać
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Później filmik :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=iAIMg1D2CD8
Najlepsi byli gości co myją szyby na rondzie."takie fajne auta że aż się robić nie chce" :facepalm:


Nie, 03.07.2011, 18:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7454
Miejscowość: Warszawa
Post Re: Gran Turismo Polonia 2011
ciekawa impreza, szkoda tylko że pogoda nie dopisała :( Spójrzcie co się pojawiło na filmie w 4:18 na skrajnym lewym pasie :mryellow:

_________________
no i jest!
Solidarni z Ukrainą


Nie, 03.07.2011, 23:52
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 333
Miejscowość: Toruń /Płock-Poznań
Samochód: Lancia Delta II 1,6
Post Re: Gran Turismo Polonia 2011
to ekipa zabezpieczająca na wypadek jak ktoś by chciał zwinąć któreś cacko :D :P

a tu kilka zdjęć z Poznania:

https://picasaweb.google.com/merenre21/ ... 2011Poznan

_________________
http://www.motoplaneta.pl

http://www.simp.put.poznan.pl


Śro, 06.07.2011, 21:02
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Gran Turismo Polonia 2011
W końcu nadszedł czas żeby dodać moje fotki :) Ten rok był dla mnie wyjątkowy. Po raz pierwszy uzyskałem oficjalną akredytacje prasową na dzień w którym odbywał się Moto-Show na ulicy Baraniaka na nasze forum :) Z góry dziękuje Maciejowi Winiarskiemu, Marcinowi Jellinekowi oraz całej firmie Highlite PR, a także organizatorom GTP za możliwość uczestniczenia w 7 edycji Gran Turismo Polonia. W tym roku zmagania kierowców z całej Europy rozpoczęły się 3 i zakończyły 7 lipca. Ja jednak pojawiłem się dzień przed oficjalnym rozpoczęciem imprezy w Sopocie gdzie większość samochodów przypłynęła promem ze Szwecji. Już tam rozpocząłem "dokumentowanie" tego wydarzenia. Nie było łatwo bo pogoda w tym roku nie nastrajała optymizmem, cały weekend miał być deszczowy, poza tym w tym roku samochody były nieco rozproszone ;) Auta można było zobaczyć na parkingu podziemny Sheratona, parkingu pod Sheratonem, parkingu przy Grand Hotelu oraz na podziemnym parkingu obok hotelów. Nie mniej jednak samochody wzbudzały duże zainteresowanie turystów którzy w tym dniu spacerowali po Sopocie. Kierowców można było również spotkać w okolicznych restauracjach, gdzie głośno się bawili ;) Z trójmiasta wyjechałem o 16 . Następnego dnia (3 lipca) razem z Choopsterem wybraliśmy się do Poznania. W drodze do Poznania spotkała nas miła niespodzianka, stojąca na poboczu laweta z dwoma GTR'ami i Lamborghini Murcielago których nie było dzień wcześniej w Sopocie. Niestety nie udało się zrobić dobrych zdjęć na postoju bo gdy my wysiadaliśmy z aparatami z samochodu laweta właśnie odjeżdżała. Dogoniliśmy ją jednak w Gnieźnie gdzie Mateusz zrobił kilka zdjęć w ruchu ;) Na miejsce dotarliśmy koło godziny 10, parkując na parkingu obok hotelu Andersia, który jest oficjalnym partnerem GTP. Zaraz za nami na parking wjechała laweta z Fordem Mustangiem rocznik 65'. :mryellow: Niesamowite auto i przemiły właściciel. Mimo Szwedzkiego pochodzenia świetnie mówiący po Polsku ! :) Po rozeznaniu się co stoi pod hotelem pojechaliśmy obejrzeć przygotowania na ulicy Baraniaka która miała być zamknięta o godz. 14. Pogoda nie rozpieszczała, ale koniec końców na Moto-Show nie padało, a ulica zdążyła przeschnąć. Przed Moto-Show pojawiliśmy się tez na ulicy Hlonda przy siedzibie UPS gdzie około 40 samochodów zbierało się tam przed imprezą (świetna miejscówka do zdjęć !). Trudno było tam trafić bo nawigacja się nieco gubiła, ale pomogło nam ... Lamborghini Gallardo LP560-4 Spyder w kolorze Arancio Borealis które było wyraźnym punktem na szarym horyzoncie :mryellow: Dotarcie z Hlonda na Baraniaka było masakrycznie trudne. Korki, korki, korki i jeszcze raz remonty. Wydawało nam się, że nawet sami kierowcy są nieco pogubieni. Zresztą my sami się nieco pogubiliśmy i na Moto-Show dotarliśmy z pół godzinnym opóźnieniem. Przez kolejne dwie godziny podziwialiśmy te niesamowite maszyny zarówno z paddocku jak i przy barierkach ustawionych na Poznańskiej Malcie podczas pokazów. Po imprezie i pół godzinnym odczekaniu, aż korki się rozładują pojechaliśmy jeszcze raz pod hotel gdzie robiliśmy ostatnie zdjęcia. Wrażenia bardzo pozytywne. Możliwość zobaczenia takich aut w jednym miejscu jest naprawdę niesamowita. Bez wątpienia za rok również się tam pojawię ... was też zapraszam :)

Czas w końcu na zdjęcia ;)

Image

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image ImageImage Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image ImageImage Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Nie, 10.07.2011, 13:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: Gran Turismo Polonia 2011
Świetne zdjęcia, białe Gallardo rządzi :)

_________________
PB RWD jest wysoko


Nie, 10.07.2011, 14:48
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Gran Turismo Polonia 2011
No to mogę dać swoje wypociny również ja :)

Image

Dziedziniec hotelu Andersia:

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Parking podziemny hotelu Andersia:

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Hlonda:

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Show:

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Różne:

Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Piony:

Image Image Image

Filmy:

http://www.youtube.com/watch?v=3-NxJ_vBbjw

http://www.youtube.com/watch?v=thp5qWKaMIc

To by było na tyle :P zdjęć z toru nie mam, gdyż z powodu dość słabej obsady nie chciało mi się jechać :thumbdown:


Nie, 10.07.2011, 18:02
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Gran Turismo Polonia 2011
No jestem pod wrażeniem... chłopaki - dobra robota

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Nie, 10.07.2011, 22:55
Profil

Postów: 1
Miejscowość: Spain
Post very nice online games you can play
very nice - thanks :)




משחקי בנות | משחקים לילדים | משחקים


Pon, 08.08.2011, 11:16
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018