Zdjęcia z różnych salonów samochodowych, wystaw i zlotów
Wyślij odpowiedź

Alonso kontra Hołowczyc w Warszawie 03.IX - 2008 r.

Czw, 04.09.2008, 21:57

120 km to nie jest dużo, więc postanowiłem zobaczyć dwukrotnego mistrza na żywo tego ładnego słonecznego dnia.
Na prawo przy wejściu do Złotych Tarasów mozna było obejrzeć poniższe cudo..

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Na górze była scena, przed nią krzesełeczka dla gości, dziennikarzy i fotografów. Wszystko było otoczone 'bandami', których pilnie strzegli panowie w garniturach. Z początku było trochę nudnawo.. aczkolwiek momentami dosyć śmiesznie. Irek Bieleninik prowadził konkursy m.in. na odgłosy formuły.. (oto garstka uczestników):

Image

..kto najszybciej ubierze strĂłj kierowcy F1:

Image
Image
Wygrał Pan na krzesłku.. o ile mnie pamięć nie myli 18 sek z hakiem.

Kolejnym punktem była wizyta jednego z komentatorów wyścigów F1 Andrzeja Borowczyka, który później uczestniczył i prowadził rozmowe z Fernando Alonso. A za nim to nastąpiło poopowiadał troche historii.. oczywiście dotyczących F1 :wink:

Image
Image
Image

no i punkt kulminacyjny.. wejście mistrza :wink:

Image

Zapamiętajcie Panią w czarnym..później o niej wspomne :wink:
I pare fotek z rozmowy :mryellow:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Oczywiście cała rozmowa była tłumaczona przez pewną Panią :wink:
Spojrzenie prosto w kadr :wink:

Image

Prezes Banku ING (1 zdjęcie) razem z Fernando wręczył kluczyki dla laureatów konkursu, którego nagrodą były 3 renault :mryellow:

Image
Image
Image
Image
Image

No i następnie wejście Jurka Owsiaka, na którego ręce Alonso oddał swój kask z autografem na cele dobroczynne oczywiście :wink:

Image

Wspomniany autograf..

Image

..piÄ…tka Jurek :wink:

Image

i koszulka dla Fernando w prezencie

Image
Image

WspĂłlne "PEACE" :mryellow:

Image

Tak dla formalności ten z lewej to szef działu usług (czy czegoś w tym rodzaju) banku ING

Znaczek od Jurka.. bądź serduszko.. niezbyt się przyjrzałem szczerze mówiąc :wink:

Image

Gdy Jurek Owsiak usiadł fotografowie siedzący za mną krzyczeli 'Jurek Jurek tutaj'. Chodziło o to by pokazał kask do tyłu z autografem :wink: A, że jako siedziałem tuż za nim

Image

..troche obcięło bo mi podstawił pod sam nos :mryellow:

No i wreszcie pojawił się Nasz rajdowy mistrz Polski:

Image
Image

Następnie dwóch chłopaczków, którzy uzyskali najlepsze czasy na symulatorach prowadzili walkę między sobą.. ING Warsaw Grand Prix! I o to finalista:

Image

A ja w między czasie poprosiłem Jurka bym mógł naprawić swój błąd w sztuce robienia zdjęć i sfocić cały kask.. łącznie z autografem i skromnym uśmiechem Pana Owsiaka :wink: wielkie dzięki Jurek :!:

Image

Kolejnym punktem imprezy była rywalizacja na symulatorach Krzysztofa Hołowczyca i Alonsa. Zajmujemy stery..

Image

i jazda..

Image

Oczywiście wygrał dwukrotny mistrz świata F1 :wink:
nie wspomniałem, że fani byli na wszystkich piętrach budynku :wink:

Image
Image

Poprawmy słuchaweczkę :mryellow:

Image

Tutaj nie pamiętam co siędziało, ale Hołek się nieźle zgarbił :wink:

Image

Tu juĹĽ lepiej Krzychu :wink:

Image

No i na koniec rozdawanie autografów. Oczywiście wszystko odbywało się w terenie otoczonym bandami z tym, że stolik stał w miarę blisko kibiców. Alonso podpisywał karteczki z nadrukowanym zdjęciem i Hostessy podawały je kibicom. Oczywiście tłum fotografów nieco utraudniał mi zdobycie autografu..

Image
Image

Ale udało się :mryellow:

Image

Dzięki wspomnianej wcześniej Pani w czarnej sukni dostałem autograf :mryellow: Podałem jej książkę Formuła 1 Skarb kibica i właśnie w niej Fernando Alonso mi się maznął :wink:

Oddawaj mĂłj mikrofon.. :lol:

Image

No i jeszcze poĹĽegnanie

Image
Image

Jeden z symulatorów, na których ścigali się obaj mistrzowie..

Image

Potem jeszcze Krzysztof Hołowczyc udzielał wywiadów i Jurek chciał się śmignąć bolidem :mryellow:

Image
Image
Image
Image
Image

I moja przepustka :wink:

Image

Przy wychodzeniu dziennikarze dostawali torby ING Renault team

Image

I droga powrotna do domu.. widok na Wisłe :mryellow:

Image

Było EXTRAAA!!! Jutro wrzuce fotki w większych rozmiarach i nieco lepszej jakości :wink:

Re: Alonso kontra Hołowczyc w Warszawie 03.IX - 2008 r.

Pią, 12.09.2008, 2:15

spoko relecja, fajnie sie ogladalo i czytalo :wink:
Wyślij odpowiedź