Obecny czas: Sob, 27.04.2024, 11:13




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
spoty&zloty w woj. łodzkim 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 338
Miejscowość: Bełchatów
Post spoty&zloty w woj. Ĺ‚odzkim
Zakladam ten temat poniewaz czas zaczac cos w lodzkim.
Juz niedlugo bede aktualizowac temat i podawac jakie beda spoty i zloty w woj.lodzkim poniewaz mam dobre zrodla :mryellow:

_________________
..:: Honda The Power Of Dreams ::..
Nie ważne przy czym stoisz, ważne jak tym jeździsz


Śro, 30.05.2007, 17:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 338
Miejscowość: Bełchatów
Post 
Tak jak obiecalem daje cynk o wyscigach ktore beda w czerwcu , zapraszam chetnych.
INFo od organizatra:

Wyścigi na 1/4 mili o puchar Prezydenta miasta Pabianic

Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji i Tuningu
ma zaszczyt zaprosić do wziÄ™cia udziaĹ‚u w wyĹ›cigu ¼ mili
o puchar Prezydenta miasta Pabianic
w dniu 9 czerwca 2007r.
który odbędzie się w Pabianicach k. Łodzi na ul. Świetlickiego
w godzinach od 12 do zakończenia wyścigu ok. godziny 16.

Zapisy na wyścig oraz info o kategoriach startowych
pod numerem telefonu 515-385-036
lub e-m@il smmit@smmit.pl

Koszt udziału 20 zł.
Dokumenty wymagane:

1) Prawo Jazdy
2) DowĂłd rejestracyjny
z aktualnym przeglÄ…dem technicznym

Całość zysku zostanie spożytkowana na cele stowarzyszenia


Jezeli bede jeszcze cos wiedzial o nastepnych zlotach w lodzkim dam cynka :wink:

_________________
..:: Honda The Power Of Dreams ::..
Nie ważne przy czym stoisz, ważne jak tym jeździsz


Czw, 31.05.2007, 17:40
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
Tuner napisał(a):
Wyścigi na 1/4 mili o puchar Prezydenta miasta Pabianic

No i jak tam Tuner, byłeś? ;) Klika Hond widziałem, może startowałeś? ;)

Impreza jak impreza, jak na takie zadupie, to spodziewałem się dużo mniej osób, a jak na Pabianice, to było sporo (pewnie znaczna część przyjechała z Łodzi)...

Oczywiście to, czego nie może zabraknąć na żadnej motoryzacyjnej imprezie - jak zwykle część tłoków w autach nie mogła zrozumieć że zapchana stacja benzynowa służąca za zajazd nie jest do palenia gumy, a te tłoki bez aut nie mogą zrozumieć, żeby nie stać na ulicy ani na zakręcie, tylko za taśmą. A więc ciągłe przerywanie zawodów, przyzwyczaiłem się :lol:

Największe rozczarowanie to auta, z "beemkami" na czele. W większości właściciele zapomnieli że tam się mierzy czas a nie decybele... Kolejne zaskoczenie, że tylko 1 golf się odważył na start :lol: Fajne auta można było na palcach policzyć...

Wymiatały głównie te Mitsubishi 3000GT, no i dość stary Mercedes właściwie killował wszystkich poza tymi Mitsu, choć tutaj zasługa kierowcy była minimalna (Merc był na automacie). Żadnego szybkiego quattro też właściwie nie było, tuż bardzo po dobrych przyczepnych startach, zostawały w tyle...

Na koniec świetne małe autko, nie wiem czy to nie był przypadkiem Rover 114, 3,5 metra długości, pewnie 600-700 kg masy, do tego 400 koni pod maską i gigantyczne opony na przodzie o szerokości chyba co najmniej 300, aby w ogóle złapać trakcję (prawie nie mógł skręcać z tego powodu kołami i musiał zawracać na kilka razy mimo 4-pasmowej drogi). Typowe auto skonstruowane na ćwiartkę. Mitsu nawet nie chciały się z nim zmierzyć ;)

Tuner napisał(a):
Jezeli bede jeszcze cos wiedzial o nastepnych zlotach w lodzkim dam cynka

ok, czekamy ;)

_________________
Rover 75 V6 & other...


Sob, 09.06.2007, 15:58
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 338
Miejscowość: Bełchatów
Post 
Tomasz niestety nie bylem, auta nie posiadam ale juz niedlugo bedzie honda 8) Na wiekszosc zlotow i spotow wpadam z kumplem.
Wiem ze niedlugo maja byc wyscigi w lodzi na 1/4jak cos to dam znac.

_________________
..:: Honda The Power Of Dreams ::..
Nie ważne przy czym stoisz, ważne jak tym jeździsz


Pon, 11.06.2007, 19:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
Tomasz napisał(a):
a koniec świetne małe autko, nie wiem czy to nie był przypadkiem Rover 114, 3,5 metra długości, pewnie 600-700 kg masy, do tego 400 koni pod maską i gigantyczne opony na przodzie o szerokości chyba co najmniej 300, aby w ogóle złapać trakcję (prawie nie mógł skręcać z tego powodu kołami i musiał zawracać na kilka razy mimo 4-pasmowej drogi). Typowe auto skonstruowane na ćwiartkę. Mitsu nawet nie chciały się z nim zmierzyć

Słynny Rover 100 Zasteca - duma Łodzi :) niskie 13 kręci o ile pamiętam :D i mistrzostwo kraju w Mini ma wyciągnięte :D już od roku ;)

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Pon, 11.06.2007, 19:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 338
Miejscowość: Bełchatów
Post 
1/4 MILI W ŁODZI

Mieszkańcy woj. łódzkiego będą mieć niepowtarzalną okazję legalnego pościgania się w centrum miasta, a nie po ciemku, w zakamarkach giełdy samochodowej. Będą mogli w swoich "furkach" wyciskać ostatnie poty z każdego konia, który skrył się gdzieś w zakamarku komory silnikowej. Dlaczego? Ponieważ specjalnie dla Was 24.06 odbędzie się wyścig na 1/4 mili w centrum miasta! Jesteś Wielki i Superszybki gościu? To pokaż na co Cię stać właśnie 24 czerwca.
więcej na stronie
http://www.autoklublodz.pl/

Pozdro

_________________
..:: Honda The Power Of Dreams ::..
Nie ważne przy czym stoisz, ważne jak tym jeździsz


Śro, 13.06.2007, 18:26
Profil

Postów: 1
Post 
a ja myslę ze było jedno fajne autko takie czarno niebisekie uno które zdaje mi sie kiedys widziałem juz gdzies na cwiartkę i z tego co wiem to ktos mu zrobił wałem bo miał czas 19.7 a auto które z nim jechało 15,7 i wygrało w swojej klasie tylko ze on był za nim jakies 30 metrów wiec jak mozliwa 4 sekundowa róznica wałek poszedł i tyle :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Cytuj:
Największe rozczarowanie to auta, z "beemkami" na czele. W większości właściciele zapomnieli że tam się mierzy czas a nie decybele...


Jak chcesz mieć ciszę i spokój to trzeba było w domku zostac a nie sie na imprezę pchać :lol: :lol: :lol: :lol:


Czw, 14.06.2007, 9:36
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
misiu42 napisał(a):
Jak chcesz mieć ciszę i spokój to trzeba było w domku zostac a nie sie na imprezę pchać

Jak koleszko nie zajarzyłeś o czym mówię, to nie mój problem ;)

_________________
Rover 75 V6 & other...


Czw, 14.06.2007, 10:25
Profil

Postów: 324
Miejscowość: Łódź
Post 
Ktoś wie czy coś będzie się działo w najbliższym czasie w Łodzi ??

_________________
" LEGENDS AREN'T BORN, THEY'RE CREATED"


Czw, 05.07.2007, 9:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 338
Miejscowość: Bełchatów
Post 
Nastepna porcja zlocikow w woj.lodzkim :mryellow:

II OgĂłlnopolski Zlot Astra Tuning Team:
Odbedzie sie 15-16 września 2007r w borkach

sobota:
13-14 oficjalne rozpoczęcie, przywitania, kwaterowanie
14-16 przejazd przez miasto, wystawka auta, obiad.
16-20 konkursy
20-... grill, ognisko, dyskusje o autach i ĹĽyciu ;)

niedziela
rano czas do zorganizowanie
12 -14 rozdanie nagrĂłd, dyplomĂłw
14-15 zakończenie zlotu.

To jest wstępny plan który jeszcze w najbliższych dniach zostanie uszczegółowiony

Wiecej info na: http://www.astratuningteam.pl

Sory ze dopiero teraz pisze ale dnia 11-12 sierpnia odbyl sie zlot Astry GSi w Tomaszowie Mazowieckim, i zapomnialem napisac :/

Moze na zakończenie wakacji w moim mieście bedzie jakis wiekszy zlocik :wink:
Jak cos to dam znac :wink:

_________________
..:: Honda The Power Of Dreams ::..
Nie ważne przy czym stoisz, ważne jak tym jeździsz


Pon, 20.08.2007, 8:09
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post 
Cytuj:
JuĹĽ po raz piÄ…ty miĹ‚oĹ›nicy Hyundai spotkajÄ… siÄ™ na ogĂłlnopolskim zlocie. Zlot ten bÄ™dzie miaĹ‚ wyjÄ…tkowy charakter, gdyĹĽ obchodzi szczegĂłlny jubileusz, piÄ™ciolecia istnienia FanKlubu. Współorganizatorem imprezy bÄ™dzie Hyundai Motor Poland, dziÄ™ki czemu nie zabraknie wielu atrakcji. MoĹĽemy ujawnić kilka z nich: jazdy testowe najnowszym dzieckiem Hyundai´a - I30, pokaz democara audio, zrÄ™cznoĹ›ciowe jazdy terenowe na quadach, konkurs „rzut tarczÄ… hamulcowÄ…", naukÄ™ bezpiecznej jazdy z piĹ‚eczkÄ… na masce w specjalnie do tego przeznaczonym urzÄ…dzeniu. Nagrody dostarcza Hyundai Motor Poland.

Jak zawsze na naszych imprezach, każdy uczestnik otrzyma gratisową dawkę dobrego humoru. Można również liczyć na poczęstunek z kuchni typu grill. Wszystkich chętnych do uczestnictwa zapraszamy na stronę klubową. Tegoroczne spotkanie odbędzie się w ośrodku wypoczynkowym Cesarka koło Strykowa (łódzkie) w dniach 31.08 - 02.09. Bliższe informacje można uzyskać u organizatorów (telefony: 509 109 998; 501 022 884) i na stronie FanKlubu. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. Hyundai FanKlub Polska został utworzony w 2002 roku. Obecnie zrzesza ponad 200 członków i ponad 500 sympatyków samochodów marki Hyundai.

http://www.hyundaifanklub.pl

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pon, 20.08.2007, 21:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1652
Miejscowość: warszawa-koszalin
Post 
22-23 wrzesnia zlot klubu http://www.bbtp.pl
sulejow kolo Łodzi


Wto, 21.08.2007, 20:15
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018