| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| RoRo - Samochodowce https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=9460 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Sob, 14.01.2006, 11:31 ] |
| Temat postu: | RoRo - Samochodowce |
Jeszcze jeden temat o statkach, teraz bardziej związany z motoryzacją RO-RO, pojazdowiec, promowiec, statek do przewozu ładunków tocznych (ang. roll on roll off), w systemie przeładunku poziomego (bez użycia dźwignic); pojazdy kołowe (samochody, naczepy z kontenerami) wjeżdżają wprost do jego wnętrza przez wrota i rampę rufową. (C)http://encyklopedia.pwn.pl Typy statków typu ro-ro Car Carriers and Deep-Sea RoRos
Coastal RoRo Ships
Car / Passenger Ferries
(C)http://www.macgregor-group.com
przedseryjne zamaskowane BMW-ice (C)http://www.ship-photo.de/ |
|
| Autor: | Szakall69 [ Nie, 15.01.2006, 11:24 ] |
| Temat postu: | |
kolejne giganty - szkoda że nie ma fot ze środka |
|
| Autor: | kenji [ Pon, 16.01.2006, 11:00 ] |
| Temat postu: | |
troche czasu był wypadek taki... gdzie w h.j Saabów i Volv sie utopilo, chyba kolo GB gdzies... |
|
| Autor: | Kari [ Pią, 20.01.2006, 16:17 ] |
| Temat postu: | |
powala mnie wielkość tych maszyn |
|
| Autor: | Ice [ Sob, 21.01.2006, 11:25 ] |
| Temat postu: | |
Przykro mi - moja wyobraźnia nie potrafi zrozumieć jak to może nie tonąć |
|
| Autor: | zgieras [ Pią, 27.01.2006, 11:32 ] |
| Temat postu: | Pojazdowce Ro-Lo |
Czesc mam pytanie ma ktos moze jakies materialy o statkach typu RO-LO?? (Rool on/off & Load on/of). |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|