Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

RoRo - Samochodowce
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=9460
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Sob, 14.01.2006, 11:31 ]
Temat postu:  RoRo - Samochodowce

Jeszcze jeden temat o statkach, teraz bardziej zwiÄ…zany z motoryzacjÄ…
:lol:

RO-RO, pojazdowiec, promowiec, statek do przewozu ładunków tocznych (ang. roll on roll off), w systemie przeładunku poziomego (bez użycia dźwignic); pojazdy kołowe (samochody, naczepy z kontenerami) wjeżdżają wprost do jego wnętrza przez wrota i rampę rufową.
(C)http://encyklopedia.pwn.pl

Typy statkĂłw typu ro-ro
Car Carriers and Deep-Sea RoRos
Image
Coastal RoRo Ships
Image
Car / Passenger Ferries
Image
(C)http://www.macgregor-group.com

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
przedseryjne zamaskowane BMW-ice :lol:

(C)http://www.ship-photo.de/

Autor:  Szakall69 [ Nie, 15.01.2006, 11:24 ]
Temat postu: 

kolejne giganty - szkoda że nie ma fot ze środka :shock: :shock: :twisted: :twisted:

Autor:  kenji [ Pon, 16.01.2006, 11:00 ]
Temat postu: 

troche czasu był wypadek taki... gdzie w h.j Saabów i Volv sie utopilo, chyba kolo GB gdzies... :( ogladalem o tym w wiadomosciach...to był straszny widok :(

Autor:  Kari [ Pią, 20.01.2006, 16:17 ]
Temat postu: 

powala mnie wielkość tych maszyn :D

Autor:  Ice [ Sob, 21.01.2006, 11:25 ]
Temat postu: 

Przykro mi - moja wyobraźnia nie potrafi zrozumieć jak to może nie tonąć :twisted: :lol:

Autor:  zgieras [ Pią, 27.01.2006, 11:32 ]
Temat postu:  Pojazdowce Ro-Lo

Czesc mam pytanie ma ktos moze jakies materialy o statkach typu RO-LO??
(Rool on/off & Load on/of).

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/