Już rozwijam. Nie miałem czasu dlatego tak późno. Otóż chodzi mi o podnośniki koszowe nazywane popularnie zwyżkami. Ściślej to coś takiego jak ma enegetyka w wielu miejscach Polski do naprawiania lini energetycznych. Najczęściej są to podnośniki koszowe na Lublinach.
najlepiej jakies info o czyms takim jak powyzej i podobnych
Posty edytujemy, a nie piszemy jeden pod drugim 