Jeszcze jeden temat o statkach, teraz bardziej zwiÄ…zany z motoryzacjÄ…
RO-RO, pojazdowiec, promowiec, statek do przewozu ładunków tocznych (ang. roll on roll off), w systemie przeładunku poziomego (bez użycia dźwignic); pojazdy kołowe (samochody, naczepy z kontenerami) wjeżdżają wprost do jego wnętrza przez wrota i rampę rufową.
(C)http://encyklopedia.pwn.pl
Typy statkĂłw typu ro-ro
Car Carriers and Deep-Sea RoRos
Coastal RoRo Ships
Car / Passenger Ferries
(C)http://www.macgregor-group.com
przedseryjne zamaskowane BMW-ice
(C)http://www.ship-photo.de/
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
Sob, 14.01.2006, 11:31
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
kolejne giganty - szkoda że nie ma fot ze środka
Nie, 15.01.2006, 11:24
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
troche czasu był wypadek taki... gdzie w h.j Saabów i Volv sie utopilo, chyba kolo GB gdzies... ogladalem o tym w wiadomosciach...to był straszny widok
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum