Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Dresdeński tramwaj towarowy ;)
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=9131
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Pią, 23.12.2005, 12:50 ]
Temat postu:  DresdeĹ„ski tramwaj towarowy ;)

Ciekawy pomysł na zatłoczone aglomeracje. :wink:
Pojazd ten przewozi w Dreźnie częsci Volkswagenów między poszczególnymi zakładami (tak w Googlu przynajmiej napisali)
:D


Image
Image

(C)http://rail.pl

Autor:  Szakall69 [ Pią, 23.12.2005, 15:07 ]
Temat postu: 

fajna sprawa ale sądze że w Polsce długo musimy poczekać na taki patent a szkoda :wink: :wink:

Autor:  Kobi [ Pią, 23.12.2005, 18:26 ]
Temat postu: 

Świetny pomsył :mryellow: zdecydowanie bardziej ekonomiczny środek transporotu cześci niż przewóz cieżarówkami ;)

Autor:  ełe piotr [ Czw, 26.01.2006, 19:54 ]
Temat postu: 

dobre szkoda ĹĽe w polszcze nie mamy takich biznesĂłw.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/