Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Rama Robots -japońszczyzna
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=9082
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Pon, 19.12.2005, 20:21 ]
Temat postu:  Rama Robots -japoĹ„szczyzna

Robotów nie będzie ale jestem blisko :wink:

Image
ImageImageImageImage
Image
ImageImage

a tutaj zakładane zamiast kół - gdzieś tu już jest temat z podobnymi amerykańcami :wink:

Image
ImageImageImage
Image
ImageImage
ImageImage


(C)http://www.ramadbk.com

Autor:  Grześq [ Pon, 19.12.2005, 22:17 ]
Temat postu: 

no i takim to można off road uprawiać :D a tak swoją drogą(błotkiem :?: :wink: ) to jest to całkiem niezłym rozwiązaniem i pewnie o wiele tańszym niż produkcja od podstaw nowych pojazdów.

Autor:  Szakall69 [ Śro, 21.12.2005, 13:26 ]
Temat postu: 

z tego co pamiętam w " Taxi 3 " koleś też miał takie " koła" :D :D

Autor:  -=Sadek=- [ Śro, 21.12.2005, 13:41 ]
Temat postu: 

haha ale bajeranckie :D takim to na moją działke w zimie by i przez pastwisko przejechał :mryellow:

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/