| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Rama Robots -japońszczyzna https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=9082 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Pon, 19.12.2005, 20:21 ] |
| Temat postu: | Rama Robots -japońszczyzna |
Robotów nie będzie ale jestem blisko
![]() ![]() ![]()
![]()
a tutaj zakładane zamiast kół - gdzieś tu już jest temat z podobnymi amerykańcami
![]() ![]()
![]()
![]()
(C)http://www.ramadbk.com |
|
| Autor: | Grześq [ Pon, 19.12.2005, 22:17 ] |
| Temat postu: | |
no i takim to można off road uprawiać |
|
| Autor: | Szakall69 [ Śro, 21.12.2005, 13:26 ] |
| Temat postu: | |
z tego co pamiętam w " Taxi 3 " koleś też miał takie " koła" |
|
| Autor: | -=Sadek=- [ Śro, 21.12.2005, 13:41 ] |
| Temat postu: | |
haha ale bajeranckie |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|