| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Dammann https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=8807 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Pon, 05.12.2005, 19:59 ] |
| Temat postu: | Dammann |
Pojazd rolniczy - opryskiwacz lub coś w tym stylu Pojazd korzysta chyba z podzespołów mercedesa, bo nawet ma maske -atrape z wyżej wymienionego a tutaj jeszcze unimog od nich witryna producenta http://www.dammann-technik.de/ - niestety nie działa teraz zdjęcia pochodzą z (C)http://www.album-mmt.it |
|
| Autor: | Szakall69 [ Wto, 06.12.2005, 11:35 ] |
| Temat postu: | |
no spoko maszyna |
|
| Autor: | kalym13 [ Wto, 06.12.2005, 16:47 ] |
| Temat postu: | |
Pewnie sporo to kosztuje i szkoda że małą część rolników stać na takie coś. Fajnie prezętuje się Unimog jak opryskiwacz. I podam troche danych dotyczących modelu DT5000 DT 5000 230 koni Silnk 6 cylindrów Mercedesa EURO3 I widok do środka ![]()
W śrosku nawet widać zegary od Mercedesa Actrosa (c)forsch.cz |
|
| Autor: | ixxos [ Wto, 06.12.2005, 18:44 ] |
| Temat postu: | |
witryna jednak działa, tylko coś z Operą psioczy
ten pojazd ma chyba rozsuwane osie ![]() ![]()
![]() ![]()
ten na 3 osiach jest najlepszy
(C)http://www.dammann-technik.de |
|
| Autor: | kuzma [ Wto, 06.12.2005, 18:45 ] |
| Temat postu: | |
Ja mam Opere i mi działa |
|
| Autor: | -=Sadek=- [ Wto, 06.12.2005, 18:53 ] |
| Temat postu: | |
jakby tak sąsiadowi na tą śliczną trawke tym wjechac... |
|
| Autor: | Wilu [ Wto, 06.12.2005, 19:25 ] |
| Temat postu: | |
Hhahaha jak to fajnie wyglÄ…da |
|
| Autor: | kuzma [ Śro, 07.12.2005, 18:08 ] |
| Temat postu: | |
(C) http://www.forsch.cz |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|