Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Dammann
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=8807
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Pon, 05.12.2005, 19:59 ]
Temat postu:  Dammann

Pojazd rolniczy - opryskiwacz lub coĹ› w tym stylu :wink:
Image
Image
Image

Pojazd korzysta chyba z podzespołów mercedesa, bo nawet ma maske -atrape z wyżej wymienionego :twisted: :wink:

a tutaj jeszcze unimog od nich
Image

witryna producenta
http://www.dammann-technik.de/ - niestety nie działa teraz :roll:

zdjęcia pochodzą z (C)http://www.album-mmt.it

Autor:  Szakall69 [ Wto, 06.12.2005, 11:35 ]
Temat postu: 

no spoko maszyna :shock: :shock: - ciekawe jaki ma rozstaw tych spryskiwachy na boki :twisted: :twisted:

Autor:  kalym13 [ Wto, 06.12.2005, 16:47 ]
Temat postu: 

Pewnie sporo to kosztuje i szkoda że małą część rolników stać na takie coś. Fajnie prezętuje się Unimog jak opryskiwacz. :D
I podam troche danych dotyczÄ…cych modelu DT5000
DT 5000 230 koni
Silnk 6 cylindrĂłw Mercedesa EURO3
I widok do środka
ImageImage
W śrosku nawet widać zegary od Mercedesa Actrosa :D

(c)forsch.cz

Autor:  ixxos [ Wto, 06.12.2005, 18:44 ]
Temat postu: 

witryna jednak działa, tylko coś z Operą psioczy :>
Image
Image

ten pojazd ma chyba rozsuwane osie :shock:
ImageImageImage

ImageImageImage

ten na 3 osiach jest najlepszy :lol:
Image

Image

(C)http://www.dammann-technik.de

Autor:  kuzma [ Wto, 06.12.2005, 18:45 ]
Temat postu: 

Ja mam Opere i mi działa :)

Autor:  -=Sadek=- [ Wto, 06.12.2005, 18:53 ]
Temat postu: 

jakby tak sąsiadowi na tą śliczną trawke tym wjechac... :twisted: :mryellow:

Autor:  Wilu [ Wto, 06.12.2005, 19:25 ]
Temat postu: 

Image

Hhahaha jak to fajnie wyglÄ…da :lol:

Autor:  kuzma [ Śro, 07.12.2005, 18:08 ]
Temat postu: 

Image
Image
Image
Image

(C) http://www.forsch.cz

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/