Obecny czas: Nie, 28.06.2026, 12:00




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
John Deere 3030LS 
Autor Wiadomość

Postów: 2
Post John Deere 3030LS
Mam problem z tym traktorem,zostal sprowadzony z zagranicy jak mozna sie domyslec,ma rozszabrowana elektryke.Jest tez problem z zalaczeniem przedniego napedu.Jezeli ktos wie gdzie mozna osiagnac dokumentacje do tej maszyny lub jej namiastke to z gory bardzo dziekuje.Jestem pierwszy raz na tym forum i byc moze temat juz kiedys zaistnial .Pozdrawiam wszystkich.


Pon, 28.11.2005, 15:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
tutaj masz polskÄ… witryne
http://www.deere.com/pl_PL

a tutaj dane adresowe, telefoniczne i mail
http://www.deere.com/pl_PL/contact_us/index.html

myśle, że powinni Ci pomóc :lol:

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Pon, 28.11.2005, 16:26
Profil

Postów: 2
Post John Deere 3030LS
Bardzo dziekuje za odpowiedz ale nie pomoglo mi to gdyz wszystko z tej strony przekierowuje mnie do dilera.Jak to mozliwe prosze o adresy innych stron ktore moga mi pomoc.Pozdrawiam


Pon, 28.11.2005, 17:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
u mnie wszystko dziala :lol:

John Deere Polska Sp. Z O.O.
ul. Orzechowa 1
Jelonek k/Poznania
62 - 002 Suchy Las
woj. wielkopolskie

nr tel:
działy
ogĂłlne (+48) 061 81 15 196 (+48) 061 81 15 832
czesci (+48) 061 89 26 234 (+48) 061 89 26 240
fax (+48) 061 89 26 238

tam gdzie wyskoczyla buzka ma być ósemka

mail: BukwasMarta[malpka]JohnDeere.com
a tutaj lokalni deelerzy
http://www.deere.com/pl_PL/dealer_info/index.html

może nie powinienem publicznie podawać danych teleadresowych :roll: :wink:

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Pon, 28.11.2005, 17:52
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018