Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Fresia
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=8598
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Nie, 20.11.2005, 11:05 ]
Temat postu:  Fresia

Szukałem nie ma jeszcze tej firmy.

Produkuje
odśnieżarki:

Image Image
Image Image
Image Image

Image Image

Te są bardzo ciekawe, wyglądają jak typowe ciężarówki a w rzeczywistości tylko kabina jest ze standartowej, - 'lemiesz' między kołami
podwozie podniesione, silnik często z tyłu -stosowane najczęściej na lotniskach

Image Image
Image Image
Image

pojazdy lotniskowe -"ciÄ…gniki samolotĂłw
Image Image
Image Image

Image Image
Image Image
Image Image

(C)www.fresia.it

ciÄ…g dalszy nastÄ…pi :wink:

Autor:  Szakall69 [ Nie, 20.11.2005, 12:44 ]
Temat postu: 

najlepsze sa te małe białe - takie małe a ciągną takie wielki samoloty :mryellow: :mryellow:

Autor:  Grześq [ Nie, 20.11.2005, 13:01 ]
Temat postu: 

:shock: to jest sprzęt z najwyższej półki, chociaż pewnie i z nim drogowcy nie poradziliby sobie z małym śniegiem :roll:

Autor:  Wilu [ Nie, 20.11.2005, 13:17 ]
Temat postu: 

Image

Hhahahhaa ale zajebiste :mryellow:

Autor:  kuzma [ Śro, 07.12.2005, 18:12 ]
Temat postu: 

Image

(C) montegeologo.com

Autor:  Szakall69 [ Czw, 08.12.2005, 14:03 ]
Temat postu: 

kierowca widzi coĹ› zza tego sniegu :/ :/

Autor:  eYe [ Czw, 08.12.2005, 16:30 ]
Temat postu: 

Akurat te małe białe ciągne jedynie naczepy z bagażem :D

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/