| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Fresia https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=8598 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Nie, 20.11.2005, 11:05 ] |
| Temat postu: | Fresia |
Szukałem nie ma jeszcze tej firmy. Produkuje odśnieżarki:
Te są bardzo ciekawe, wyglądają jak typowe ciężarówki a w rzeczywistości tylko kabina jest ze standartowej, - 'lemiesz' między kołami podwozie podniesione, silnik często z tyłu -stosowane najczęściej na lotniskach
pojazdy lotniskowe -"ciÄ…gniki samolotĂłw
(C)www.fresia.it ciÄ…g dalszy nastÄ…pi |
|
| Autor: | Szakall69 [ Nie, 20.11.2005, 12:44 ] |
| Temat postu: | |
najlepsze sa te małe białe - takie małe a ciągną takie wielki samoloty |
|
| Autor: | Grześq [ Nie, 20.11.2005, 13:01 ] |
| Temat postu: | |
| Autor: | Wilu [ Nie, 20.11.2005, 13:17 ] |
| Temat postu: | |
Hhahahhaa ale zajebiste |
|
| Autor: | kuzma [ Śro, 07.12.2005, 18:12 ] |
| Temat postu: | |
(C) montegeologo.com |
|
| Autor: | Szakall69 [ Czw, 08.12.2005, 14:03 ] |
| Temat postu: | |
kierowca widzi coĹ› zza tego sniegu |
|
| Autor: | eYe [ Czw, 08.12.2005, 16:30 ] |
| Temat postu: | |
Akurat te małe białe ciągne jedynie naczepy z bagażem |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|