Te są bardzo ciekawe, wyglądają jak typowe ciężarówki a w rzeczywistości tylko kabina jest ze standartowej, - 'lemiesz' między kołami
podwozie podniesione, silnik często z tyłu -stosowane najczęściej na lotniskach
pojazdy lotniskowe -"ciÄ…gniki samolotĂłw
(C)www.fresia.it
ciÄ…g dalszy nastÄ…pi
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
Nie, 20.11.2005, 11:05
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
najlepsze sa te małe białe - takie małe a ciągną takie wielki samoloty
Nie, 20.11.2005, 12:44
Grześq
Postów: 663 Miejscowość: Szczecin
to jest sprzęt z najwyższej półki, chociaż pewnie i z nim drogowcy nie poradziliby sobie z małym śniegiem
_________________ o gustach się nie dyskutuje... i bardzo dobrze, bo ja czasami mam spaczony gust
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum