Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

betonowce gomaco
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=8591
Strona 1 z 1

Autor:  MIŁOŚNIK CIĘZARÓWEK [ Sob, 19.11.2005, 21:42 ]
Temat postu:  betonowce gomaco

fajne te betonowce http://www.gomaco.com/ :shock: :shock: :shock:

img]http://www.gomaco.com/Resources/photos/gp2600/newgen/PB134851.jpg[/img]

Image


Image





Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Autor:  ixxos [ Nie, 20.11.2005, 8:24 ]
Temat postu: 

:lol:

mam prośbe, sprawdzaj w "szukaj" czy dany temat już jest, (a ten jest, i zdjęcia troszke za szerokie) i w takim przypadku, dodawaj zdjęcia do już założonego tematu

:mryellow:
dzięki

Autor:  Szakall69 [ Nie, 20.11.2005, 13:08 ]
Temat postu: 

fajne maszyny - oczywiście w Polsce niedostępne a szkoda bo bym sobie taraz wylewką wyłożył :mryellow: :mryellow:

Autor:  -=Sadek=- [ Nie, 20.11.2005, 13:30 ]
Temat postu: 

Szakall69 napisał(a):
oczywiście w Polsce niedostępne


pokazywali w ostatniej, albo przedostatniej Wadze Ciężkiej taką niebieską gdzieś koło Wrocławia jeśli sie nie myle :wink:

Autor:  Szakall69 [ Pon, 21.11.2005, 11:24 ]
Temat postu: 

no to szacudek dla Polskiego drogownictwa 8) 8)

Autor:  dave761 [ Nie, 08.01.2006, 16:05 ]
Temat postu: 

Fajne maszyny widziałem takie za Wrocławiem przy budowie A4 ---szacun.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/