| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| betonowce gomaco https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=8591 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | MIŁOŚNIK CIĘZARÓWEK [ Sob, 19.11.2005, 21:42 ] |
| Temat postu: | betonowce gomaco |
fajne te betonowce http://www.gomaco.com/ img]http://www.gomaco.com/Resources/photos/gp2600/newgen/PB134851.jpg[/img]
|
|
| Autor: | ixxos [ Nie, 20.11.2005, 8:24 ] |
| Temat postu: | |
mam prośbe, sprawdzaj w "szukaj" czy dany temat już jest, (a ten jest, i zdjęcia troszke za szerokie) i w takim przypadku, dodawaj zdjęcia do już założonego tematu dzięki |
|
| Autor: | Szakall69 [ Nie, 20.11.2005, 13:08 ] |
| Temat postu: | |
fajne maszyny - oczywiście w Polsce niedostępne a szkoda bo bym sobie taraz wylewką wyłożył |
|
| Autor: | -=Sadek=- [ Nie, 20.11.2005, 13:30 ] |
| Temat postu: | |
Szakall69 napisał(a): oczywiĹ›cie w Polsce niedostÄ™pne pokazywali w ostatniej, albo przedostatniej Wadze Ciężkiej takÄ… niebieskÄ… gdzieĹ› koĹ‚o WrocĹ‚awia jeĹ›li sie nie myle |
|
| Autor: | Szakall69 [ Pon, 21.11.2005, 11:24 ] |
| Temat postu: | |
no to szacudek dla Polskiego drogownictwa |
|
| Autor: | dave761 [ Nie, 08.01.2006, 16:05 ] |
| Temat postu: | |
Fajne maszyny widziałem takie za Wrocławiem przy budowie A4 ---szacun. |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|