Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Różne koparki dźwigi i Dumpery Liebherr
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=8581
Strona 1 z 1

Autor:  MIŁOŚNIK CIĘZARÓWEK [ Sob, 19.11.2005, 14:28 ]
Temat postu:  Różne koparki dĹşwigi i Dumpery Liebherr

:shock: :shock: CO WY NA TO TAKIE BYDLAKI :shock: :shock:

http://www.liebherr.com/

Image Image Image Image



Image

Image

Image

Image

183 t
Image

183 t
Image

183 t
Image

183 t
Image


183 t
Image

183 t
Image

218 t
Image

218 t
Image

218 t
Image

218 t
Image



Image


A teraz dzwigi


Image


Image


Image
:shock: :shock: :shock:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Image


Image


Image


Image


Image


Image

Image

Image

Image


Image


Image

Image

Image

Image


Image

Image

Image

Image

Image



Image Image Image Image

Autor:  -=Sadek=- [ Sob, 19.11.2005, 14:41 ]
Temat postu: 

ej powiedzcie mi jak ten dźwig sie może nie wywrócić? :shock:
i rzÄ…dam jakichĹ› tapet :mryellow:

Autor:  ixxos [ Sob, 19.11.2005, 16:24 ]
Temat postu: 

-=Sadek=- napisał(a):
ej powiedzcie mi jak ten dźwig sie może nie wywrócić? :shock:


teĹĽ siÄ™ czasem nad tym zastanawiam - waĹĽy taki powiedzmy 100ton a podniesie kilkaset

moĹĽe jakieĹ› systemy antygrawitacyjne od ufoludĂłw :lol: :twisted:

Autor:  Szakall69 [ Sob, 19.11.2005, 16:28 ]
Temat postu: 

chłopaki - siły grawitacji :mryellow: :mryellow:

Autor:  -=Sadek=- [ Wto, 22.11.2005, 20:41 ]
Temat postu: 

Panowie, jest sprawa :!:
Byłbym bardzo wdzieczny gdyby ktoś podał mi wymiary i ładowność tych wywrotek :D

Mile widziane są też dane jeszcze większych wywrotek :D

Autor:  ixxos [ Śro, 23.11.2005, 8:46 ]
Temat postu: 

http://www.liebherr.com/me/47597.asp
wchodzisz na poszczegĂłlne modele a takĹĽe na pdf :mryellow:

najcięższy Liebherr - Masa całkowita 592T
ładowność 360T a może to masa własna ;) -"Nutzlast-Klasse" nie chce mi się szukać w słowniku :lol:
prędkość max 62km/h :shock:
moc silnika 2.013 - 2.722 kW
wymiary: 2-3 piętrowa kamienica
:>

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/