Obecny czas: Czw, 25.04.2024, 20:43




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Kombajn zbożowy w leasing 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 15
Post Kombajn zboĹĽowy w leasing
Witam. Chciałbym zebyście powiedzieli coś na temat brania kombajnów zbożoych w leasing oczywiście chodzi nowy sprzęt. Może ktoś z Was brał? Osobiście interesuje mnie CLAAS Dominator 130 lub New Holland TC54 BIZON. Czekam na odpowiedzi. Piszcie co o tym myślicie.

Czekam na odpowiedzi dealerĂłw tych maszyn i wtedy wpisze tu ceny.


Pon, 07.01.2008, 14:04
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post Re: Kombajn zboĹĽowy w leasing
Kolego takie zeczy że dilerzy pisza ceny to tylko w erze;]Jeż do przedstawicieli Claas-a(Korbanek) i NH(masz do wyboru kilku) i zobacz oferte;]Na ilu ha miałby pracowac sprzet??Bo jak sie nie myle Oby dwie te maszyny sa mniejsze od Bizona Rekorda,lub tak jak w przypadku NH jest to tylko nowe opakowanie i nowa kaina;]


Wto, 08.01.2008, 17:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 15
Post Re: Kombajn zboĹĽowy w leasing
Z korbanku sami do mnie maja przyjechac, a Nh to w legnicy w agrohandlu. To ma byc na 60ha + uslugi. Ale mi CLAAS wydaje sie lepszy.


Wto, 08.01.2008, 22:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post Re: Kombajn zboĹĽowy w leasing
Jak bedziesz brtał to bierz Domintora 150:)Bo te 60 ha + usługi moze ostro dostac w d*pe DOminator 130 i po jednym sezonie bedziesz sie pluł w twaarz ze nie brałes wiekszej wersji...Tylko nie dawaj sie Korbankowi naciagnac na całkiem inny model,chodzby Mediona....Bo oni lubia cos na siłe wciskac:)


Śro, 09.01.2008, 15:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 41
Samochód: Lexion Cat 480 ;)
Post Re: Kombajn zboĹĽowy w leasing
Ja też bym sie nie zastanawiał brałbym Claasa np mege 208 albo 218 naprawde sa mało-wadliwe a potrafią naprawde dużo zrobic ;)

_________________
Nowe forum motoryzacyjno- naukowe ;) Serdecznie zapraszam do współpracy
http://www.fdm.p2a.pl


Śro, 30.01.2008, 22:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post Re: Kombajn zboĹĽowy w leasing
dzikimean napisał(a):
Ja też bym sie nie zastanawiał brałbym Claasa np mege 208 albo 218 naprawde sa mało-wadliwe a potrafią naprawde dużo zrobic ;)

Tych wersji juz nie ma;]One juz sa zastÄ…pione w produkcji nowa seria Mega,a jak sam wiesz sa to duze kombajny...


Czw, 31.01.2008, 14:34
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018