| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Haimer BIO-TRUCK kombajn https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=22639 |
Strona 1 z 3 |
| Autor: | Kuba16 [ Pon, 13.08.2007, 21:57 ] |
| Temat postu: | Haimer BIO-TRUCK kombajn |
Wie moĹĽe ktoĹ› co to za urzÄ…dzenie ? |
|
| Autor: | Hubcio [ Pon, 13.08.2007, 22:07 ] |
| Temat postu: | |
wyglada mi to na sieczkarnie do kukurydzy |
|
| Autor: | bedziu [ Wto, 14.08.2007, 9:46 ] |
| Temat postu: | |
a moze to kombajn ktory oddziela łodygi i liście od całych kolb kukurydzy |
|
| Autor: | ixxos [ Wto, 14.08.2007, 12:13 ] |
| Temat postu: | |
mi to wyglÄ…da na kombajn do ziemniakĂłw i innych warzyw -ale moĹĽe i siÄ™ myle |
|
| Autor: | Hubcio [ Wto, 14.08.2007, 12:24 ] |
| Temat postu: | |
rure do wysypu plonow ma jak w sieczkarni !! |
|
| Autor: | Kuba16 [ Wto, 14.08.2007, 13:43 ] |
| Temat postu: | |
Hubcio napisał(a): wyglada mi to na sieczkarnie do kukurydzy Very Happy PrzĂłd jak sieczkarnia a tyĹ‚ jak kombajn do burakĂłw albo ziemniakĂłw ... |
|
| Autor: | ixxos [ Wto, 14.08.2007, 18:00 ] |
| Temat postu: | |
może jest wielozadaniowy (żart) w końcu nazwa kombajn - zobowiązuje |
|
| Autor: | Kuba16 [ Wto, 14.08.2007, 19:27 ] |
| Temat postu: | |
Chyba faktyczne cos do buraków albo ziemniaków bo tam za drabinką jest coś jakby osprzęt do tego typu zadań |
|
| Autor: | SIWY CR9080 [ Śro, 15.08.2007, 15:07 ] |
| Temat postu: | Re: Co to jest ? |
przypuszczalnie to jest kombajn do produkcji biokomponentĂłw |
|
| Autor: | Ursus [ Śro, 15.08.2007, 19:56 ] |
| Temat postu: | |
Gdzie są moderatorzy ?? Może ktoś by te fotki zmniejszył ?? |
|
| Autor: | Mibay [ Śro, 15.08.2007, 21:42 ] |
| Temat postu: | |
A po co cytować post razem z fotką ? |
|
| Autor: | ixxos [ Czw, 16.08.2007, 6:35 ] |
| Temat postu: | |
Ursus napisał(a): Gdzie sÄ… moderatorzy ?? MoĹĽe ktoĹ› by te fotki zmniejszyĹ‚ ?? bo ten pojazd jest ogromny.... i by go ucieĹ‚o |
|
| Autor: | pardon [ Czw, 16.08.2007, 8:14 ] |
| Temat postu: | |
Cytuj: Gdzie są moderatorzy ?? Może ktoś by te fotki zmniejszył ?? zmniejszone |
|
| Autor: | Ursus [ Czw, 16.08.2007, 10:18 ] |
| Temat postu: | |
Cytuj: zmniejszone Piękne dzięki |
|
| Autor: | Szakall69 [ Czw, 16.08.2007, 18:13 ] |
| Temat postu: | |
nie wiem do konca co to jest ale fajnie wyglada i pewnie robi nie malu hałas |
|
| Autor: | rumun19 [ Pon, 20.08.2007, 15:41 ] |
| Temat postu: | |
Maszynka c iekawie wyglada,ale to jest sieczkarnia Claas Jaguar tylko co ona ma z tyl zamontowane:/ |
|
| Autor: | ixxos [ Pon, 20.08.2007, 17:43 ] |
| Temat postu: | |
ale na kabinie pisze Holmer - więc dlatego zmieniłem tytuł |
|
| Autor: | Kuba16 [ Pon, 20.08.2007, 20:16 ] |
| Temat postu: | |
ixxos napisał(a): na kabinie pisze Holmer Szczerze mĂłwiÄ…c ja tam widze Haimer ale to sie wytnie |
|
| Autor: | rumun19 [ Wto, 21.08.2007, 10:27 ] |
| Temat postu: | |
Ja tez widze Haimer |
|
| Autor: | MaddDogg [ Wto, 21.08.2007, 22:46 ] |
| Temat postu: | |
Nigdzie nie moge znaleść info na temat tego pojazdu, który niewątpliwie jest bardzo ciekawy... |
|
| Strona 1 z 3 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|