Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Haimer BIO-TRUCK kombajn
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=22639
Strona 1 z 3

Autor:  Kuba16 [ Pon, 13.08.2007, 21:57 ]
Temat postu:  Haimer BIO-TRUCK kombajn

Image

Wie moĹĽe ktoĹ› co to za urzÄ…dzenie ?

Autor:  Hubcio [ Pon, 13.08.2007, 22:07 ]
Temat postu: 

wyglada mi to na sieczkarnie do kukurydzy :D

Autor:  bedziu [ Wto, 14.08.2007, 9:46 ]
Temat postu: 

a moze to kombajn ktory oddziela łodygi i liście od całych kolb kukurydzy :>

Autor:  ixxos [ Wto, 14.08.2007, 12:13 ]
Temat postu: 

mi to wyglÄ…da na kombajn do ziemniakĂłw i innych warzyw -ale moĹĽe i siÄ™ myle :roll:

Autor:  Hubcio [ Wto, 14.08.2007, 12:24 ]
Temat postu: 

rure do wysypu plonow ma jak w sieczkarni !!

Autor:  Kuba16 [ Wto, 14.08.2007, 13:43 ]
Temat postu: 

Hubcio napisał(a):
wyglada mi to na sieczkarnie do kukurydzy Very Happy

Przód jak sieczkarnia a tył jak kombajn do buraków albo ziemniaków ...

Autor:  ixxos [ Wto, 14.08.2007, 18:00 ]
Temat postu: 

moĹĽe jest wielozadaniowy (ĹĽart)

w końcu nazwa kombajn - zobowiązuje :wink:

Autor:  Kuba16 [ Wto, 14.08.2007, 19:27 ]
Temat postu: 

Chyba faktyczne cos do buraków albo ziemniaków bo tam za drabinką jest coś jakby osprzęt do tego typu zadań :D Może to jest dobre jak ktoś ma buraki w kukurydzy :D 2w1

Autor:  SIWY CR9080 [ Śro, 15.08.2007, 15:07 ]
Temat postu:  Re: Co to jest ?

Kuba16 napisał(a):
Image

Wie moĹĽe ktoĹ› co to za urzÄ…dzenie ?
przypuszczalnie to jest kombajn do produkcji biokomponentĂłw

Autor:  Ursus [ Śro, 15.08.2007, 19:56 ]
Temat postu: 

Gdzie są moderatorzy ?? Może ktoś by te fotki zmniejszył ?? :twisted:

Autor:  Mibay [ Śro, 15.08.2007, 21:42 ]
Temat postu: 

A po co cytować post razem z fotką ? :twisted:

Autor:  ixxos [ Czw, 16.08.2007, 6:35 ]
Temat postu: 

Ursus napisał(a):
Gdzie są moderatorzy ?? Może ktoś by te fotki zmniejszył ?? :twisted:


bo ten pojazd jest ogromny.... i by go ucieło :twisted:

Autor:  pardon [ Czw, 16.08.2007, 8:14 ]
Temat postu: 

Cytuj:
Gdzie są moderatorzy ?? Może ktoś by te fotki zmniejszył ??


zmniejszone :mryellow:

Autor:  Ursus [ Czw, 16.08.2007, 10:18 ]
Temat postu: 

Cytuj:
zmniejszone

Piękne dzięki :twisted:

Autor:  Szakall69 [ Czw, 16.08.2007, 18:13 ]
Temat postu: 

nie wiem do konca co to jest ale fajnie wyglada i pewnie robi nie malu hałas 8) 8)

Autor:  rumun19 [ Pon, 20.08.2007, 15:41 ]
Temat postu: 

Maszynka c iekawie wyglada,ale to jest sieczkarnia Claas Jaguar tylko co ona ma z tyl zamontowane:/

Autor:  ixxos [ Pon, 20.08.2007, 17:43 ]
Temat postu: 

ale na kabinie pisze Holmer - więc dlatego zmieniłem tytuł :wink:

Autor:  Kuba16 [ Pon, 20.08.2007, 20:16 ]
Temat postu: 

ixxos napisał(a):
na kabinie pisze Holmer

Szczerze mĂłwiÄ…c ja tam widze Haimer ale to sie wytnie :D

Autor:  rumun19 [ Wto, 21.08.2007, 10:27 ]
Temat postu: 

Ja tez widze Haimer :/ Bo Holmer to sa inne maszynki,podobne do Claas-a Xeriona i Terra-GatorĂłw.A podwozie to jhest na 100% Claas jaguar

Autor:  MaddDogg [ Wto, 21.08.2007, 22:46 ]
Temat postu: 

Nigdzie nie moge znaleść info na temat tego pojazdu, który niewątpliwie jest bardzo ciekawy... :roll:

Strona 1 z 3 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/