Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Walter Fockersperger
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=18751
Strona 1 z 1

Autor:  johnus [ Nie, 28.01.2007, 12:37 ]
Temat postu:  Walter Fockersperger

Producent maszyn do robienia rowków w ziemi i od razu układania kabli
Verlegepflug FSP 18
Image
Seilwindentrak FWF 70 - ten już na ciężaówce montowany
Image
Seilwindentrak FWF 71
Image
Image

http://www.foeckersperger.de/

Autor:  Industrial [ Nie, 28.01.2007, 16:05 ]
Temat postu: 

Seilwindentrak FWF 70 ciekawa przerĂłbka mana MAN F 2000
KW/PS 388/460 - Euro II

Autor:  Seb@ [ Nie, 28.01.2007, 21:58 ]
Temat postu: 

2 w 1 kopie i od razu kładzie.

Autor:  ixxos [ Pon, 29.01.2007, 9:58 ]
Temat postu: 

ten Manik ma gdzieĹ› tu juĹĽ swĂłj temacik :lol:

Autor:  ixxos [ Wto, 09.10.2007, 16:58 ]
Temat postu: 

aktualka.... troche nowych fotek tego ustrojstwa do układania kabla i giętkich np plastikowych rur :lol:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
:lol:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

i filmiki video
http://www.spiderplow.com/gallery.htm

ImageImage

ImageImage
ImageImage
(C)http://www.foeckersperger.de/ http://www.brtua.com http://www.spiderplow.com

Chyba każdy zorietował się jak to działa :wink: :
Najpierw ciągnik typu - ciężarówka lub gąsienicowy wbija w grunt głęboko taką ostroge i następnie ciągnie na linach ten wielki płóg który wkopuje kable

Autor:  olokolo [ Wto, 09.10.2007, 22:59 ]
Temat postu: 

No coz - fajny sprzeciar ... Tylko jeden warunek - teren tzw dziewiczy - zadnego uzbrojenia (w naszych warunkach skonczyloby sie pozrywaniem wszystkiego co pod ziemia zakopane).

Autor:  Szakall69 [ Śro, 10.10.2007, 9:28 ]
Temat postu: 

ixxos napisał(a):
Chyba każdy zorietował się jak to działa

wlasnie nie do konca :? :?
wiem tylko ze fajnie kopie rowy pod kabel ale jak to sie odbywa przy pomocy tych 2 maszyn nie mam pojecia :mryellow:

Autor:  masaczek2 [ Śro, 10.10.2007, 13:25 ]
Temat postu: 

ciekawe pomysłowe i jednocześnie śmiechowe

Autor:  Mibay [ Śro, 10.10.2007, 17:10 ]
Temat postu: 

Pomysłowe jest bardzo. Ciekawe ale i pewnie bardzo pomocne 8)

Autor:  MaddDogg [ Pon, 15.10.2007, 16:44 ]
Temat postu: 

Świetny temat. Ja nigdy nie wiedziałem jak to się wszystko odbywa...

Autor:  rumun19 [ Pon, 15.10.2007, 20:55 ]
Temat postu: 

Łoł :shock: Zajebiste maszyny:)Pierwszy raz takei widze,a ciekawe czy w polsce jest taka maszynka:)

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/