| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Walter Fockersperger https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=18751 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | johnus [ Nie, 28.01.2007, 12:37 ] |
| Temat postu: | Walter Fockersperger |
Producent maszyn do robienia rowków w ziemi i od razu układania kabli Verlegepflug FSP 18
Seilwindentrak FWF 70 - ten już na ciężaówce montowany
Seilwindentrak FWF 71
http://www.foeckersperger.de/ |
|
| Autor: | Industrial [ Nie, 28.01.2007, 16:05 ] |
| Temat postu: | |
Seilwindentrak FWF 70 ciekawa przerĂłbka mana MAN F 2000 KW/PS 388/460 - Euro II |
|
| Autor: | Seb@ [ Nie, 28.01.2007, 21:58 ] |
| Temat postu: | |
2 w 1 kopie i od razu kładzie. |
|
| Autor: | ixxos [ Pon, 29.01.2007, 9:58 ] |
| Temat postu: | |
ten Manik ma gdzieĹ› tu juĹĽ swĂłj temacik |
|
| Autor: | ixxos [ Wto, 09.10.2007, 16:58 ] |
| Temat postu: | |
aktualka.... troche nowych fotek tego ustrojstwa do układania kabla i giętkich np plastikowych rur
i filmiki video http://www.spiderplow.com/gallery.htm ![]()
![]()
![]()
(C)http://www.foeckersperger.de/ http://www.brtua.com http://www.spiderplow.com Chyba każdy zorietował się jak to działa Najpierw ciągnik typu - ciężarówka lub gąsienicowy wbija w grunt głęboko taką ostroge i następnie ciągnie na linach ten wielki płóg który wkopuje kable |
|
| Autor: | olokolo [ Wto, 09.10.2007, 22:59 ] |
| Temat postu: | |
No coz - fajny sprzeciar ... Tylko jeden warunek - teren tzw dziewiczy - zadnego uzbrojenia (w naszych warunkach skonczyloby sie pozrywaniem wszystkiego co pod ziemia zakopane). |
|
| Autor: | Szakall69 [ Śro, 10.10.2007, 9:28 ] |
| Temat postu: | |
ixxos napisał(a): Chyba kaĹĽdy zorietowaĹ‚ siÄ™ jak to dziaĹ‚a wlasnie nie do konca wiem tylko ze fajnie kopie rowy pod kabel ale jak to sie odbywa przy pomocy tych 2 maszyn nie mam pojecia |
|
| Autor: | masaczek2 [ Śro, 10.10.2007, 13:25 ] |
| Temat postu: | |
ciekawe pomysłowe i jednocześnie śmiechowe |
|
| Autor: | Mibay [ Śro, 10.10.2007, 17:10 ] |
| Temat postu: | |
Pomysłowe jest bardzo. Ciekawe ale i pewnie bardzo pomocne |
|
| Autor: | MaddDogg [ Pon, 15.10.2007, 16:44 ] |
| Temat postu: | |
Świetny temat. Ja nigdy nie wiedziałem jak to się wszystko odbywa... |
|
| Autor: | rumun19 [ Pon, 15.10.2007, 20:55 ] |
| Temat postu: | |
ĹoĹ‚ |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|