Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 9:28




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Specjalistyczny OFF-TOPIC 
Autor Wiadomość

Postów: 134
Miejscowość: Świdnica
Post 
Dzięki bo ni w ząb nie wiedziałem jak to sie dzieje :lol:


Sob, 03.02.2007, 16:02
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post 
budzyfer napisał(a):
Czy posiada ktoś jakąś książkę z wykazem części, albo tym podobne w PDF-ie, lub zna link gdzie takie coś można znaleźć?


_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Wto, 06.02.2007, 9:36
Profil

Postów: 2
Post 
przepraszam zalozylem nowy temat wg sugesti admina a link to .....http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic ... 709#337709

"profesjonalizm pelna geba " :twisted:


Śro, 07.02.2007, 10:59
Profil

Postów: 966
Miejscowość: Western Poland
Samochód: Jetta MK2/Laguna I
Post 
pardon napisał(a):
budzyfer napisał(a):
Czy posiada ktoś jakąś książkę z wykazem części, albo tym podobne w PDF-ie, lub zna link gdzie takie coś można znaleźć?



Chodzi mi o Zetora 12011/12111 lub Ursusa "12"


Sob, 10.02.2007, 18:17
Profil

Postów: 12
Miejscowość: miedzyrzecze k/bielska-bialej
Post 
mam nadzieje ze mi ktos pomoze

czy renault agriculture ma swoja oficjalna strone www??
jesli tak to prosze o podanie linku


Pon, 19.02.2007, 16:04
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post 
A co te Renault agriculture ma w ofercie?Bo Renaut wykupił Claas co do ciagników:)


Pon, 19.02.2007, 20:00
Profil

Postów: 12
Miejscowość: miedzyrzecze k/bielska-bialej
Post 
wydaje mi sie ze dalej produkuje niektore modele ciagnikow identycznie wygladajeace jak claasy ale wlasnie pod marka renault


Pon, 19.02.2007, 20:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post 
Nie teraz juz tak nei jest.Claas kupił wszystko co było od Renault.


Pon, 19.02.2007, 21:49
Profil

Postów: 3
Post 
Mam taką małą prośbe może ktoś mi pomóc bo chciałbym kupić agregat uprawowy o szerokości do 2.2m a nie wiem gdzie takie oferty można znaleść:/
pozdro
i dzięki z góry za pomoc:)


Pon, 09.04.2007, 9:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 172
Post 
Hmm.. na allegro? http://www.allegro.pl i pewnie tutaj :D http://www.google.pl :D


Pon, 09.04.2007, 10:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post 
A to ma byc nowy,czy używany??Bo jak nowy to popatrz za jakimis małymi firmami co robia takei maszyny,a jak uzywka to allegro.pl a czemu takie mały agregat uprawowy?


Wto, 10.04.2007, 16:55
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post 
Arenty napisał(a):
Proszę o posuniecie mysli lub stron internetowych gdzie są rozwiazane mechanizmy skrętu zestawów od 6-8 osi. Z góry dziekuje pozdrawiam:)


ixxos napisał(a):
chodzi Ci o podwozia z taką ilością osi?
Czy zestawy ciężarówka z przyczepą czy naczepą??

To wejdź sobie np na witryne Liebhera - tam przy poszczególnych modelach dźwigów są pdf a w nich dość ładnie i przejrzyście wyjaśnione konstrukcje układów napędowych
a także ciężarówki Paul Neutzfahrzeuge na bazie Mercedesów

w przypadku naczep np Goldhofer, Nooteboom

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Śro, 25.04.2007, 22:41
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post 
marcinJD napisał(a):
a teraz tatkie małe pytanko : czy w traktorach da się zamontować LPG???:D

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Pią, 29.06.2007, 9:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
Nie.

_________________
locha lover


Pią, 29.06.2007, 10:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1182
Miejscowość: Oborniki Śląskie
Samochód: Renault Clio
Post 
Cytuj:
Nie.

A czemu nie ?? Jakby miał silnik benzynowy w ciągniku to jak najbardziej :twisted:

_________________
Elastyczne maty piaskowe ELASTON - nowość na rynku --> www.ELASTONE.pl


Pią, 29.06.2007, 11:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 567
Miejscowość: [KBR] Brzesko
Post 
Hej niewiecie co ciÄ…gnie ta valtra??
Image

_________________
Miłośnik samochodów z okresu PRL


Pią, 13.07.2007, 10:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 75
Miejscowość: Rąty
Post 
dziwna maszynka...


Sob, 04.08.2007, 19:08
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post 
Hubcio napisał(a):
zapraszam do dyskusjii

Image


M2 napisał(a):
są jakieś różne rodzaje?


Hubcio napisał(a):
belka,magnesowe,na srube ??


Cytuj:
"Kogut na dach" Very Happy

Imho, wystarczy dobrze oznakować maszynę, w czasie transportu - wystające elementy maznąć czerwonym ławkowcem, pozawieszać czerwone szmatki i będzie ok. Jeżeli jedziesz czymś naprawdę szerokim, to taki kogut byłby dobry na wystającą część maszyny, ale z takim krótkim kabelkiem, nigdzie dalej go nie umieścisz. Kogut do jazdy z przyczepką to imho bezsens - przerost formy nad treścią. Wiem, że przepisy i wogóle, ale bezsensem dla mnie tak samo są koguty na kombajnach - jak ktoś nie usłyszy, nie zauważy że zbliża się do niego masa stali w postaci kombajnu, to sorry: life is brutal...


Cytuj:
Najlepiej wybierz takiego który by działał Very Happy


Szakall69 napisał(a):
KHOT wiadomo ze masz racje ale kombajn musi miec kogut - nic na to nie poradzisz Wink

Jesli chodzi o rodzaj koguta to kilk pytan:
po 1 do czego to ma byc (kombajn czy cos innego)
po 2 gdzie chcesz to kupic?
po 3 jesli w jakims sklepie to spytaj jak bedzie najlepiej dla Ciebie i Twojej maszyny ( czy kabel długi , krotki.

Jesli jest to kombaj to mozna nawet 2 zamontowac czyli zasilanie z zapalniczki odpada - czyli trzeba sie zastanowic jat to pogodzic Wink


KHOT napisał(a):
Szakall69 napisał:
Jesli jest to kombaj to mozna nawet 2 zamontowac czyli zasilanie z zapalniczki odpada - czyli trzeba sie zastanowic jat to pogodzic Wink


...a widzisz, sÄ… rozdzielacze zapalniczki: ROZDZIELACZ Wink

...btw, ostatnio widziałem poldka karawan czarnego z TAKIMI czterema lampami w rogach dachu - powkładać do środka wnętrze takiego koguta i efekt gwarantowany... Very Happy


Cytuj:
nawet z rozdzielaczem nie kazdy kabel ci dostanie Wink ( a w tych nowych kombajnach jest to na zapalniczki ?? :> :> )

Ale dalej potrzebujesz koguta zeby wlozyc do tej lampy bo samo swiatelko nie spełnia wymogow FIFA Mr. Yellow Mr. Yellow


Cytuj:
Ja proponujÄ™ taki Very Happy

Image


Kuba16 napisał(a):
Szakall69 napisał:
a w tych nowych kombajnach jest to na zapalniczki ??

Wnowych kombajnach z tego co wiem jest już zabudowany na stałe Smile


ksyniu22 napisał(a):
hubcio a gdzie jest twoj steiger??

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Śro, 15.08.2007, 11:33
Profil

Postów: 1
Post 
witam:) mam taki problem a mianowice, w ciagniku dx 160 mam odlaczone 2 drazki od pompy;/ i wydaje mi sie ze brakuje tam jakiejs czesci.. chodzi mi dokladnie o ta pompke do ktorej sa podlaczone drazki od pompy:) nie mam zadnych nr tej czesci wiec wieceij nic nie moge napisac. Jesli ktos by mogl podac mi jakies wiadowmosci co do tego bym byl wdzieczny:)



pozdrawiam


Pon, 20.08.2007, 15:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 163
Miejscowość: Warszowice
Samochód: Koń
Post 
:shock: :shock: :shock: Ta maszyna wyglÄ…da jak jakiĹ› pier***ny odkurzacz albo cos w tym stylu
:shock: :shock: :shock:

_________________
http://c33.grono.net/194/0/gallery-1025 ... 00x500.jpg


Śro, 14.11.2007, 14:58
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018