Obecny czas: Sob, 20.04.2024, 0:41




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
ciągniki Deutz-Fahr 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 1182
Miejscowość: Oborniki Śląskie
Samochód: Renault Clio
Post 
czolgista55 napisał(a):
Ursus napisał(a):
Ale ta belka w pierwszym ciągniku jest po to, żeby chronić traktorzystę w przypadku przewrócenia się ciągnika

ale on ją ma przed mordą a nie nad głową, ale nawet jak by miała by go ochraniać to przy dachowaniu by się o nią zajebał 8) 8)


Tylko Ci się wydaje. Bo pomyśl - po co ona miałaby tam być :roll: - żeby wycieraczkę trzymać :lol:

_________________
Elastyczne maty piaskowe ELASTON - nowość na rynku --> www.ELASTONE.pl


Wto, 15.08.2006, 14:58
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 78
Miejscowość: Piątek
Post 
tomek_2 napisał(a):
Ja mam Lambo R4 105



Ja miałem okazje pracować na R4 110. Fajnie się jeździło.



A co do tej belki to teĹĽ wydaje mi siÄ™ ĹĽe ona raczej duĹĽo nie pomoĹĽe przy dachowaniu. A tylko szpeci traktor.

_________________
Piłeś nie jedź...
http://siedlce.org/?page_id=52

http://www.hattrick.org


Wto, 15.08.2006, 16:26
Profil

Postów: 105
Post 
może ta belka jest na reflektory. Deutz mi sie podobają są bardzo podobne do fendtów i mają te same silnik mój fendt 611 lsa z 84 przy mrozie pali na dotyk normalnie silniki są zarąbiste to trzeba im przyznać


Wto, 15.08.2006, 17:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 567
Miejscowość: [KBR] Brzesko
Post 
Image
proszę się ze mną nie kłócić 8)

_________________
Miłośnik samochodów z okresu PRL


Czw, 17.08.2006, 9:58
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post 
DF są fajne i ładne.Ostatnio miałem okazje troche oglądać ciagniki nowe ponieważ sąsiad należy do spułki AGRO-MASZ(agregaty ścierniskowe,uprawno siewne)i tam do niego ludzie tymi ciagnikami przyjezdżaja.I jeden gostek przyjechał ok 130 KM DF z turem na przodzie.Ładna maszynka i bardzo cicha.


Wto, 22.08.2006, 11:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 148
Miejscowość: mam wiedziec....
Post 
No to miałes okazje sobie pooglądac te maszyny. ALe chyba nie miales okazji sie przejechac. 8)

_________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
http://www.kopaczka.pl


Wto, 22.08.2006, 21:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post 
No niestety przejechac sie nie miałem okazji;(


Pon, 28.08.2006, 9:41
Profil

Postów: 1
Post 
Witam,
widzę że tu sami specjaliści od Deutza-to może mi powiecie jak zmniejszyć dawkę paliwa( to chyba o jakąś srubkę chodzi tylko o którą). Tylko wytłumaczcie mi jak 'krowie na rowie" bo ja kobitka jestem i mężowi to muszę wytłumaczyć-on chłopina zapracowany to nie ma czasu siedzieć przed kompem.
Z góry wielkie dzięki.
p.s. a może są jakieś strony z takimi danymi- poza stroną dutza bo tamtą to znam na pamięć


Wto, 12.09.2006, 8:27
Profil

Postów: 23
Post Re: ciÄ…gniki Deutz-Fahr
to normalne ze mają silniki deutz bo wystarczy zobaczyc na nazwe deutz fahr jest w tym deutz i to niejest przypadek ze silniki mają podobna nazwe bo deutz fahr i deutz mają wiele wspólnego, kiedys jak jeszcze nie było deuutz fahr to był sam deutz, tez przeciez istniała firma fahr, dopiero potem połączyli sie, ale firma deutz została i produkowała dalej silniki, deutz to jest bratnia firma deutz fahr, ciągniki są bardzo dobre mam agrotrona x720, bo mało palą i w ogóle swietne


Wto, 08.07.2008, 23:37
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018