Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Hubtex - transport wewnętrzno-zakładowy
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=12541
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Pią, 16.06.2006, 14:28 ]
Temat postu:  Hubtex - transport wewnÄ™trzno-zakĹ‚adowy

Hubtex - Firma produkuje transportery zakładowe do transportu miedzy innymi tafli szkła :wink:

Image
Image
Takie pojazdy wjeżdzają poprostu w te naczepy do szkła i na tym polga załadunek, rozładunek


Image

Kolega który szukał prosze sobie zajrzeć na
http://www.hubtex.com/english/products/ ... stems.html
moĹĽe siÄ™ przyda to co tam piszÄ…

Autor:  witek11 [ Pią, 16.06.2006, 14:31 ]
Temat postu: 

bardzo fajne maszynki zakladowe.pewnie oszczedne

Autor:  pardon [ Pią, 16.06.2006, 14:42 ]
Temat postu: 

napęd elektryczny :> ?

Autor:  ixxos [ Pią, 16.06.2006, 14:42 ]
Temat postu: 

jeszcze 2 fotki
Image
Image
źródło: http://www.designstorage.com/

Autor:  rumun19 [ Pią, 16.06.2006, 14:59 ]
Temat postu: 

Bardzo fajne maszynki.Mam pytanko:A jak transportuja jÄ… np do innych firm tzn tirami ze specjalnymi naczepami?Jezeli ktos ma zdjecie takiej naczepki to prosze o zdjecie.Z gĂłry thxx

Autor:  bronc [ Pią, 16.06.2006, 15:18 ]
Temat postu: 

Cytuj:
napęd elektryczny ?

Nie wiem jak inne ale te w Guardian'ie w Częstochowie mają napęd akumulatorowy (żelowe).

Autor:  ixxos [ Pią, 16.06.2006, 16:27 ]
Temat postu: 

rumun19 napisał(a):
Bardzo fajne maszynki.Mam pytanko:A jak transportuja jÄ… np do innych firm tzn tirami ze specjalnymi naczepami?Jezeli ktos ma zdjecie takiej naczepki to prosze o zdjecie.Z gĂłry thxx


dział ciężarówki - któryś z najnowszych tematów :wink:

Autor:  rumun19 [ Pią, 16.06.2006, 16:35 ]
Temat postu: 

Dzięki ixxos juz znalazłem

Autor:  stachu777 [ Pią, 05.10.2007, 21:09 ]
Temat postu: 

bronc napisał(a):
Cytuj:
napęd elektryczny ?

Nie wiem jak inne ale te w Guardian'ie w Częstochowie mają napęd akumulatorowy (żelowe).


Owszem, wózki HUBTEX posiadają napęd elektryczny, ale źródłem napędu są najzwyklejsze akumulatory kwasowo - ołowiowe. Po dwa akumulatory (40V, 1280Ah) na wózek.

Autor:  Szakall69 [ Nie, 07.10.2007, 15:52 ]
Temat postu: 

ciekaw jak dzialaja te chwytaki zeby te szyby dobrze chwycic i ich nie porozbijac :wink: :wink:

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/