| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Hubtex - transport wewnętrzno-zakładowy https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=12541 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Pią, 16.06.2006, 14:28 ] |
| Temat postu: | Hubtex - transport wewnętrzno-zakładowy |
Hubtex - Firma produkuje transportery zakładowe do transportu miedzy innymi tafli szkła
Takie pojazdy wjeżdzają poprostu w te naczepy do szkła i na tym polga załadunek, rozładunek
Kolega który szukał prosze sobie zajrzeć na http://www.hubtex.com/english/products/ ... stems.html może się przyda to co tam piszą |
|
| Autor: | witek11 [ Pią, 16.06.2006, 14:31 ] |
| Temat postu: | |
bardzo fajne maszynki zakladowe.pewnie oszczedne |
|
| Autor: | pardon [ Pią, 16.06.2006, 14:42 ] |
| Temat postu: | |
napęd elektryczny |
|
| Autor: | ixxos [ Pią, 16.06.2006, 14:42 ] |
| Temat postu: | |
jeszcze 2 fotki
źródło: http://www.designstorage.com/ |
|
| Autor: | rumun19 [ Pią, 16.06.2006, 14:59 ] |
| Temat postu: | |
Bardzo fajne maszynki.Mam pytanko:A jak transportuja jÄ… np do innych firm tzn tirami ze specjalnymi naczepami?Jezeli ktos ma zdjecie takiej naczepki to prosze o zdjecie.Z gĂłry thxx |
|
| Autor: | bronc [ Pią, 16.06.2006, 15:18 ] |
| Temat postu: | |
Cytuj: napęd elektryczny ? Nie wiem jak inne ale te w Guardian'ie w Częstochowie mają napęd akumulatorowy (żelowe). |
|
| Autor: | ixxos [ Pią, 16.06.2006, 16:27 ] |
| Temat postu: | |
rumun19 napisał(a): Bardzo fajne maszynki.Mam pytanko:A jak transportuja jÄ… np do innych firm tzn tirami ze specjalnymi naczepami?Jezeli ktos ma zdjecie takiej naczepki to prosze o zdjecie.Z gĂłry thxx dziaĹ‚ ciężarĂłwki - ktĂłryĹ› z najnowszych tematĂłw |
|
| Autor: | rumun19 [ Pią, 16.06.2006, 16:35 ] |
| Temat postu: | |
Dzięki ixxos juz znalazłem |
|
| Autor: | stachu777 [ Pią, 05.10.2007, 21:09 ] |
| Temat postu: | |
bronc napisał(a): Cytuj: napÄ™d elektryczny ? Nie wiem jak inne ale te w Guardian'ie w CzÄ™stochowie majÄ… napÄ™d akumulatorowy (ĹĽelowe). Owszem, wĂłzki HUBTEX posiadajÄ… napÄ™d elektryczny, ale ĹşrĂłdĹ‚em napÄ™du sÄ… najzwyklejsze akumulatory kwasowo - oĹ‚owiowe. Po dwa akumulatory (40V, 1280Ah) na wĂłzek. |
|
| Autor: | Szakall69 [ Nie, 07.10.2007, 15:52 ] |
| Temat postu: | |
ciekaw jak dzialaja te chwytaki zeby te szyby dobrze chwycic i ich nie porozbijac |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|