| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Fendt Xylon https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=12400 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Nie, 05.09.2004, 18:17 ] |
| Temat postu: | Fendt Xylon |
Fendt Xylon http://www.fendt.com/index_en.html
|
|
| Autor: | ixxos [ Nie, 11.06.2006, 9:23 ] |
| Temat postu: | |
TEMACIK zauktualizowany
xylon special
(C)http://www.tractorfan.nl Możliwe że już produkcja została zakończona, bo na stronie Fendta - nic na temat Xylona nie ma Dane tech: brak - może ktoś coś znajdzie |
|
| Autor: | witek11 [ Nie, 11.06.2006, 10:43 ] |
| Temat postu: | |
mimo iz kocham te marke ale ten model mi sie nie podoba... wyglada jak pinokio w krainie termitow!bleee |
|
| Autor: | czolgista55 [ Nie, 11.06.2006, 10:51 ] |
| Temat postu: | |
beznadzieja, wiem producęci fendt-a byli zalani w 3 du*y rozpoczeli produkcje tego syfu i nie byli świadomi że tak zbestwestwili tą markę, wytrzeźwieli i zatrzymail produkcje. THE END |
|
| Autor: | ixxos [ Nie, 11.06.2006, 11:16 ] |
| Temat postu: | |
a mi się bardzo podoba - to nie jest typowy rolniczy traktor, może służyć też jako pojazd komunalny i do wielu innych zastosowań |
|
| Autor: | witek11 [ Nie, 11.06.2006, 13:36 ] |
| Temat postu: | |
ixxos napisał(a): a mi siÄ™ bardzo podoba - to nie jest typowy rolniczy traktor, moĹĽe sĹ‚uĹĽyć teĹĽ jako pojazd komunalny i do wielu innych zastosowaĹ„ zgadzam sie! do komunalnych spraw nadaje sie,,,bardzo wszechstronna ale ja bym tego nie kupil |
|
| Autor: | rumun19 [ Nie, 11.06.2006, 17:36 ] |
| Temat postu: | |
No fajne urzadzonko.Mniejszy nosnik narzędzi |
|
| Autor: | pardon [ Nie, 11.06.2006, 17:53 ] |
| Temat postu: | |
stylistykę mogliby lekko podciągnąć na miarę czasów obecnych. A pozatym to lubie te maszyny - typowe sprzęty do roboty a nie na wystawe |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|