Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Fendt Xylon
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=12400
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Nie, 05.09.2004, 18:17 ]
Temat postu:  Fendt Xylon

Fendt Xylon http://www.fendt.com/index_en.html

Image
Image
Image

Autor:  ixxos [ Nie, 11.06.2006, 9:23 ]
Temat postu: 

TEMACIK zauktualizowany

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

xylon special
Image
(C)http://www.tractorfan.nl

Możliwe że już produkcja została zakończona, bo na stronie Fendta - nic na temat Xylona nie ma :roll:
Dane tech: brak - moĹĽe ktoĹ› coĹ› znajdzie

Autor:  witek11 [ Nie, 11.06.2006, 10:43 ]
Temat postu: 

mimo iz kocham te marke ale ten model mi sie nie podoba... wyglada jak pinokio w krainie termitow!bleee

Autor:  czolgista55 [ Nie, 11.06.2006, 10:51 ]
Temat postu: 

beznadzieja, wiem producęci fendt-a byli zalani w 3 du*y rozpoczeli produkcje tego syfu i nie byli świadomi że tak zbestwestwili tą markę, wytrzeźwieli i zatrzymail produkcje. THE END :lol:

Autor:  ixxos [ Nie, 11.06.2006, 11:16 ]
Temat postu: 

a mi się bardzo podoba :mryellow: tylko kabinke bym unowocześnił

- to nie jest typowy rolniczy traktor, może służyć też jako pojazd komunalny i do wielu innych zastosowań

Autor:  witek11 [ Nie, 11.06.2006, 13:36 ]
Temat postu: 

ixxos napisał(a):
a mi się bardzo podoba :mryellow: tylko kabinke bym unowocześnił

- to nie jest typowy rolniczy traktor, może służyć też jako pojazd komunalny i do wielu innych zastosowań

zgadzam sie! do komunalnych spraw nadaje sie,,,bardzo wszechstronna ale ja bym tego nie kupil

Autor:  rumun19 [ Nie, 11.06.2006, 17:36 ]
Temat postu: 

No fajne urzadzonko.Mniejszy nosnik narzędzi

Autor:  pardon [ Nie, 11.06.2006, 17:53 ]
Temat postu: 

stylistykę mogliby lekko podciągnąć na miarę czasów obecnych. A pozatym to lubie te maszyny - typowe sprzęty do roboty a nie na wystawe

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/