Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Hitachi - mobilne kruszarki
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=12278
Strona 1 z 1

Autor:  pardon [ Śro, 07.06.2006, 5:45 ]
Temat postu:  Hitachi - mobilne kruszarki

Image

___________________________________________

HR240G
Image

HR320G-5
Image

ZR420JC
Image

___________________________________________



http://www.hitachi-c-m.com
http://www.diginfo.tv

Troszke małe fotki ... jak znajde wieksze to dorzuce

Autor:  ixxos [ Śro, 07.06.2006, 6:57 ]
Temat postu: 

o SZCZĘKI
ciekawe ile trzeba mocy by pokruszyć kamienie czy jakiś złom metalowy :> chyba jednak całkiem dużo, z kilkaset koni conajmiej

Autor:  witek11 [ Śro, 07.06.2006, 14:11 ]
Temat postu: 

fajna maszynka i widac ze najprawdopodobniej nie jest duza... ciekawe jaka ma sile zgniotu tych kamieni czy czegos co sie tam zarzuci... 8) ,jaka moc,ile pali,no i z jakich materialow sa zbudowane te "noze" do kruszenia... musza byc mocne...

Autor:  rumun19 [ Śro, 07.06.2006, 15:21 ]
Temat postu: 

To jest potwór a nie maszyna.Kiedys oglądałem taką podczas pracy,świetnie kruszy wielkie głazy.Ona ma silnik wbudowany wiec tylko trzeba w nią troche dużo lać.One są fajne bo wjeżżaja na lawete i heja w droge.

Autor:  pardon [ Śro, 07.06.2006, 16:35 ]
Temat postu: 

przykładowo taki potwór HR240G przeżuwa 15-45 ton kamerdolców na godzinę... silniki stosunkowo słabiutkie (nissany 55KM/2200 obr)

natomiast ten największy sprzęcior (ZR420JC) ma apetyt na 60-230 ton kamienia na godzinę i wyposażony jest w motor Isuzu 180KM

Autor:  ixxos [ Śro, 07.06.2006, 19:05 ]
Temat postu: 

tylko tyle :> ja myślałem że na takie mielonko potrzeba z 1000 (tysiąc) KM :twisted:

Autor:  witek11 [ Śro, 07.06.2006, 21:32 ]
Temat postu: 

ixxos napisał(a):
tylko tyle :> ja myślałem że na takie mielonko potrzeba z 1000 (tysiąc) KM :twisted:

tez na tyle liczylem... takie male... hm....

Autor:  Ice [ Śro, 07.06.2006, 21:35 ]
Temat postu: 

W sam raz maszynka do znęcania się nad kimś. Jak bym był bogaty, to bym coś takiego sobie zmontował zamiast niszczarki do papieru. Pare fakturek zbędnych + kamyczek i mamy świentne danie ;)

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/