_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
Sob, 20.05.2006, 16:31
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Swietne są ( zwłaszcza ostatnia fota)
Zwrócie uwage na koła - to co pisałem w podobnym temacie tylko z Amerykańskimi przyczepami - tutj koła sa stosunkowo mniejsze do całej przyczemy niż w przyczepach amerykańskich
Fajne giganty,ale widac na zdjeciach sa pokazowe niektĂłre,bo sÄ… podczepiane do jednego tego samego ciagnika Fenda
Pon, 22.05.2006, 19:10
witek11
Postów: 1378 Miejscowość: Jarocin, Poznań
czy ja wiem czy takie wielkie te przyczepki... normalne...tekie produkuje chocby joskin...sa one tylko na wyzszych podwoziach..po co? nie wiem.moze sa dzieki temu mocniejsze? nie mam pojecia
Śro, 07.06.2006, 19:12
polac
Postów: 3319 Miejscowość: Miechów
rumun19 napisał(a):
a pokazowe niektĂłre,bo sÄ… podczepiane do jednego tego samego ciagnika Fenda
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum