Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

ROTATING TELESCOPICS -- Rotating Telehandlers
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=12269
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Wto, 06.06.2006, 19:41 ]
Temat postu:  ROTATING TELESCOPICS -- Rotating Telehandlers

Pojazdy przeładunkowo- budowlane - ładowarki teleskopowe obrotowe
nie wiem jak inaczej po polsku nazwać :wink: zresztą chyba nie ma oficjalnej polskiej nazwy. Są bardzo użyteczne i wielozadaniowe można do nich podczepić różnorodne akcesoria - widły na palety, ładowacze produktów sypkich czy kosze załogowe.
Bardzo dobrze sprawują się z miejscach o małych możliwościach manewrowych.
Konstrukcyjnie wywodzą się z żurawi samojezdnych jednak usunięto wszelkie olinowanie, przez co konstrukcja z pewnością jest znacznie prostsza, tańsza i bardziej niezawodna od dźwigów.
Ładownośc do kilku ton na wysokość nawet kilkunastu metrów

Manitou MRT 1432
Image


Manitou MRT 2150
Image

--
Firma Dieci
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ImageImage
ImageImage

ImageImage
ImageImage

(C)http://www.liftandaccess.com, http://www.dieci.com/

Autor:  rumun19 [ Wto, 06.06.2006, 19:59 ]
Temat postu: 

No bardzo fajne,tylko małe zastosowanie moim zdaniem w rolnictwie ponieważ ma stopki zeby sie nie gibła.Ale jak na budowe to zaje***

Autor:  witek11 [ Wto, 06.06.2006, 21:03 ]
Temat postu: 

rumun19 napisał(a):
No bardzo fajne,tylko małe zastosowanie moim zdaniem w rolnictwie ponieważ ma stopki zeby sie nie gibła.Ale jak na budowe to zaje***

popieram! zaje**** maszynka,wielozadaniowa

Autor:  pardon [ Wto, 06.06.2006, 21:38 ]
Temat postu: 

i do czego to doprowadziła ewolucja widlaka :lol: :lol:

Autor:  ixxos [ Śro, 07.06.2006, 6:54 ]
Temat postu: 

rumun19 a co Ty byś chciał tym robić w rolnictwie :> :wink:

jak sam napisałeś ten pojazd musi mieć bardzo twarde podłoże bo mogło by być niebezpiecznie

Autor:  sdziobak [ Śro, 07.06.2006, 18:22 ]
Temat postu: 

świetny widłak

Autor:  rumun19 [ Śro, 07.06.2006, 19:07 ]
Temat postu: 

ixxos napisał(a):
rumun19 a co Ty byś chciał tym robić w rolnictwie

mi chodziło zeby one dostarczały kiszonke,układały bele na słome,za pomocą widłaka zeby wsypywały nawóz/zboże do siewnika.Ja wiem ixxos ze ja mam obsesje ze wszystko co takie to zeby było do rolnictwa,ale tak juz mam :>

Autor:  ixxos [ Śro, 07.06.2006, 19:09 ]
Temat postu: 

dobra zaraz coś dorzuce rolniczego od Dieci, tylko że też było niedawno o ładowarkach rolniczych a co za dużo tego samnego to nie zdrowo, bo się robi nudno :mryellow:

Autor:  spirit [ Czw, 08.06.2006, 20:11 ]
Temat postu: 

teraz jest 21 wiek i popatrzcie co wymyslaja

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/