| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| ROTATING TELESCOPICS -- Rotating Telehandlers https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=12269 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Wto, 06.06.2006, 19:41 ] |
| Temat postu: | ROTATING TELESCOPICS -- Rotating Telehandlers |
Pojazdy przeĹ‚adunkowo- budowlane - Ĺ‚adowarki teleskopowe obrotowe nie wiem jak inaczej po polsku nazwać Bardzo dobrze sprawujÄ… siÄ™ z miejscach o maĹ‚ych moĹĽliwoĹ›ciach manewrowych. Konstrukcyjnie wywodzÄ… siÄ™ z ĹĽurawi samojezdnych jednak usuniÄ™to wszelkie olinowanie, przez co konstrukcja z pewnoĹ›ciÄ… jest znacznie prostsza, taĹ„sza i bardziej niezawodna od dĹşwigĂłw. ĹadownoĹ›c do kilku ton na wysokość nawet kilkunastu metrĂłw Manitou MRT 1432
Manitou MRT 2150
-- Firma Dieci
![]()
![]()
![]()
![]()
(C)http://www.liftandaccess.com, http://www.dieci.com/ |
|
| Autor: | rumun19 [ Wto, 06.06.2006, 19:59 ] |
| Temat postu: | |
No bardzo fajne,tylko małe zastosowanie moim zdaniem w rolnictwie ponieważ ma stopki zeby sie nie gibła.Ale jak na budowe to zaje*** |
|
| Autor: | witek11 [ Wto, 06.06.2006, 21:03 ] |
| Temat postu: | |
rumun19 napisał(a): No bardzo fajne,tylko maĹ‚e zastosowanie moim zdaniem w rolnictwie poniewaĹĽ ma stopki zeby sie nie gibĹ‚a.Ale jak na budowe to zaje*** popieram! zaje**** maszynka,wielozadaniowa |
|
| Autor: | pardon [ Wto, 06.06.2006, 21:38 ] |
| Temat postu: | |
i do czego to doprowadziła ewolucja widlaka |
|
| Autor: | ixxos [ Śro, 07.06.2006, 6:54 ] |
| Temat postu: | |
rumun19 a co Ty byś chciał tym robić w rolnictwie jak sam napisałeś ten pojazd musi mieć bardzo twarde podłoże bo mogło by być niebezpiecznie |
|
| Autor: | sdziobak [ Śro, 07.06.2006, 18:22 ] |
| Temat postu: | |
świetny widłak |
|
| Autor: | rumun19 [ Śro, 07.06.2006, 19:07 ] |
| Temat postu: | |
ixxos napisał(a): rumun19 a co Ty byĹ› chciaĹ‚ tym robić w rolnictwie mi chodziĹ‚o zeby one dostarczaĹ‚y kiszonke,ukĹ‚adaĹ‚y bele na sĹ‚ome,za pomocÄ… widĹ‚aka zeby wsypywaĹ‚y nawĂłz/zboĹĽe do siewnika.Ja wiem ixxos ze ja mam obsesje ze wszystko co takie to zeby byĹ‚o do rolnictwa,ale tak juz mam |
|
| Autor: | ixxos [ Śro, 07.06.2006, 19:09 ] |
| Temat postu: | |
dobra zaraz coś dorzuce rolniczego od Dieci, tylko że też było niedawno o ładowarkach rolniczych a co za dużo tego samnego to nie zdrowo, bo się robi nudno |
|
| Autor: | spirit [ Czw, 08.06.2006, 20:11 ] |
| Temat postu: | |
teraz jest 21 wiek i popatrzcie co wymyslaja |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|