Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

TADANO - dźwigi terenowe (15-220 ton)
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=12134
Strona 1 z 1

Autor:  pardon [ Śro, 31.05.2006, 14:02 ]
Temat postu:  TADANO - dĹşwigi terenowe (15-220 ton)

Image

Image

Image

Image

Image

___________________

Image

Image

Image

Image

Image

http://www.tadanoamerica.com

Autor:  olokolo [ Śro, 31.05.2006, 22:00 ]
Temat postu: 

W Europie marka Tadano wystepuje razem z nazwa Faun (a Faun jakis czas temu zostal przejety przez Man'a).

Autor:  sosna119 [ Pią, 02.06.2006, 13:27 ]
Temat postu: 

a ja dalej krytukuje. temat jest sformułowany troche niedokładnie. dźwigi do terenu :) czyli tymi dźwigami się podnosi teren? z tematu tak wynika.
pardon-jak siÄ™ nie znasz na rzeczy to siÄ™ za niÄ… nie bierz. lepiej na tym wyjdziesz

Autor:  pardon [ Pią, 02.06.2006, 16:52 ]
Temat postu: 

sosna119 napisał(a):
a ja dalej krytukuje. temat jest sformułowany troche niedokładnie. dźwigi do terenu :) czyli tymi dźwigami się podnosi teren? z tematu tak wynika.
pardon-jak siÄ™ nie znasz na rzeczy to siÄ™ za niÄ… nie bierz. lepiej na tym wyjdziesz


ok. przyznaję się .. temat zakładany był na szybko i nieprecyzyjny tytuł mógł sugerować inne przeznaczenie... to fakt ... poprawione ..



... :>

Autor:  witek11 [ Sob, 03.06.2006, 12:51 ]
Temat postu: 

bardzo fajne i zaje*** dzwigi! ciekawe jaki ma udzwig ten z 5 foty!?pewnie stopki utrzymujace rozklad ciezaru sa automatycznie poziomowane... skoro jest to dzwig terenowy....(chodzi o dzwigi na pierwszych 5 fotach)..bardzo fajne

Autor:  ixxos [ Pon, 05.06.2006, 20:22 ]
Temat postu: 

te z ostatnich zdjęć 2-osówki są jak najbardziej terenowe,
wysoko zawieszone podwozia duże terenowe koła

a te wieloośiówki to juz bardziej pojazdy drogowe a nawet miejskie

Autor:  rumun19 [ Pon, 05.06.2006, 20:38 ]
Temat postu: 

No bardzo fajne ale jednak w europie krĂłluje Liebherr.Jak znajde fotki to wrzuce

Autor:  Szakall69 [ Sob, 10.06.2006, 17:11 ]
Temat postu: 

widziałem taki dzwigi w akcji przy budowie dworca PKP w Krakowie - szkoda że nie ma fo jak ma wyciągnięte ramie :( bo robi wrazenie 8)

Autor:  spirit [ Sob, 10.06.2006, 17:32 ]
Temat postu: 

fajne umnie sÄ… liebherr i jelcze

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/