| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| TADANO - dźwigi terenowe (15-220 ton) https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=12134 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | pardon [ Śro, 31.05.2006, 14:02 ] |
| Temat postu: | TADANO - dĹşwigi terenowe (15-220 ton) |
___________________
http://www.tadanoamerica.com |
|
| Autor: | olokolo [ Śro, 31.05.2006, 22:00 ] |
| Temat postu: | |
W Europie marka Tadano wystepuje razem z nazwa Faun (a Faun jakis czas temu zostal przejety przez Man'a). |
|
| Autor: | sosna119 [ Pią, 02.06.2006, 13:27 ] |
| Temat postu: | |
a ja dalej krytukuje. temat jest sformułowany troche niedokładnie. dźwigi do terenu pardon-jak się nie znasz na rzeczy to się za nią nie bierz. lepiej na tym wyjdziesz |
|
| Autor: | pardon [ Pią, 02.06.2006, 16:52 ] |
| Temat postu: | |
sosna119 napisał(a): a ja dalej krytukuje. temat jest sformuĹ‚owany troche niedokĹ‚adnie. dĹşwigi do terenu pardon-jak siÄ™ nie znasz na rzeczy to siÄ™ za niÄ… nie bierz. lepiej na tym wyjdziesz ok. przyznajÄ™ siÄ™ .. temat zakĹ‚adany byĹ‚ na szybko i nieprecyzyjny tytuĹ‚ mĂłgĹ‚ sugerować inne przeznaczenie... to fakt ... poprawione .. ... |
|
| Autor: | witek11 [ Sob, 03.06.2006, 12:51 ] |
| Temat postu: | |
bardzo fajne i zaje*** dzwigi! ciekawe jaki ma udzwig ten z 5 foty!?pewnie stopki utrzymujace rozklad ciezaru sa automatycznie poziomowane... skoro jest to dzwig terenowy....(chodzi o dzwigi na pierwszych 5 fotach)..bardzo fajne |
|
| Autor: | ixxos [ Pon, 05.06.2006, 20:22 ] |
| Temat postu: | |
te z ostatnich zdjęć 2-osówki są jak najbardziej terenowe, wysoko zawieszone podwozia duże terenowe koła a te wieloośiówki to juz bardziej pojazdy drogowe a nawet miejskie |
|
| Autor: | rumun19 [ Pon, 05.06.2006, 20:38 ] |
| Temat postu: | |
No bardzo fajne ale jednak w europie krĂłluje Liebherr.Jak znajde fotki to wrzuce |
|
| Autor: | Szakall69 [ Sob, 10.06.2006, 17:11 ] |
| Temat postu: | |
widziałem taki dzwigi w akcji przy budowie dworca PKP w Krakowie - szkoda że nie ma fo jak ma wyciągnięte ramie |
|
| Autor: | spirit [ Sob, 10.06.2006, 17:32 ] |
| Temat postu: | |
fajne umnie sÄ… liebherr i jelcze |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|