Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 10:39




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 79 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Case STX Steiger 
Autor Wiadomość

Postów: 36
Post 
to neiwiedyialem o tzm to w takim rayie ciekawe jak licyzli :wink:


Pią, 29.12.2006, 11:19
Profil

Postów: 53
Miejscowość: ok.poznania
Post 
wiesz to nie trudne szerokośc pługa razy prędkość i masz


Pią, 29.12.2006, 11:21
Profil

Postów: 36
Post 
A jeszcze jedno jak mowisz ze oral na okolo to po co mu obrotowy plog? a co do obliczn to chodzi mi o to jak liczyli Case cyz caly czas czy na nawrotak zatrzymywali. A jeszcze do rekordu MF to masz racje bo plug jest na wsyztskich zdieciach w ta sama strone odwrocony. tylko poco robili obracany jak mogli zrobic zwykla zagonowke :wink:


Pią, 29.12.2006, 13:20
Profil

Postów: 53
Miejscowość: ok.poznania
Post 
A Gregorie Besson robi zagonówki?? Moim zdaniem dla pokazania siły ciągnika. ze zagonówką było by łatwiej a po za tym nie widziałem jescze tak łaczonych zagonówek bo nikt juz soe w to nie bawi


Pią, 29.12.2006, 16:20
Profil

Postów: 36
Post 
No tak ale wyjatek by zrobil jak piszecie ze robi specjalnie na ta impreze to czego nie zrobi zagonowego dalby wiecj skib a tak to ciagnik niepotrzbnie traci swoja moc :wink: Ale ju8z chyba zrozumialem dlaczego tak bo orke bija w obrotowych nie zagonowych :wink:


Pią, 29.12.2006, 17:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post 
Oki39 napisał(a):
A jeszcze do rekordu MF to masz racje bo plug jest na wsyztskich zdieciach w ta sama strone odwrocony. tylko poco robili obracany jak mogli zrobic zwykla zagonowke

A moze zrobili lekko obrótówke,po to aby ten MF seri 8xxx uciagnoł i zeby wszyscy mówil ize on taki silny ze ciagnie tyle skib,a w rzeczywistowci to by sie usrał po gacie.Mnie tez jedno dziwi,widziałem kiedys filmik Fenda 926 jak ciagna ponad 12 skib Lemkkena obrotówke i ma koła blizniacze i ledwo to mu szło,a tu pokazali ze MF potraffi uciagnac bodajze 17 skbi bez bliżniaków:/Dla mnie to to troche głupi i czemu tego rekordu nie bili w ściernisku?a nei w glebie juz zruszonej przez pług i agregat.


Pią, 05.01.2007, 22:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 35
Miejscowość: z traktora
Post 
tam jest wszystko dopracowane tak aby wygladalo szokujaco ale tak nie bylo. Po sciernisku to ten case by nawet nie drygnal po takim polu to mój farmtrac 70 4WD to by nawet z 4 obrotowymi by poszedl tylko nie wiem czy by podniósł :D


Wto, 23.01.2007, 14:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post 
Hehe,no z podniesieniem Farmtrac by miał problem bo on podniesie cos koło 3,200KG.A tam własnei specjalnie dali juz pole przygotowane w mulcz,zeby ciagnik sie "nie usrał"Bo jak puscili by w sciernisko to te gasienice by mu raczej popekały,albo skrzynai biegów ni wytrzymała by obciażenia:/Wiec w tym sie nie popisali


Wto, 23.01.2007, 21:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 35
Miejscowość: z traktora
Post 
no to pewnie na taką okazje to by mi przygotowali 4 półzawieszane ale by byla jazda


Wto, 23.01.2007, 21:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post 
hehe,tylko hydraulika w twoim farmtracku by padła.Bo tam jest bodajze 37litrów/min a do 4 obrotowej potrzeba chociaż 50:)


Wto, 23.01.2007, 21:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 35
Miejscowość: z traktora
Post 
heh to fakt


Wto, 23.01.2007, 21:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post 
To byś dospawał sobie drązek,i bys recznie przewracał pług,a na kazdym uwrociu wysiadka,przeżut i spowrotem do ciagniczka:D


Wto, 23.01.2007, 21:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 35
Miejscowość: z traktora
Post 
eee ja bym nie wyskakiwal ekipe bym sobie wynajÄ…Ĺ‚ i by smigali


Wto, 23.01.2007, 21:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post 
heh...tez dobry sposób:)Jakiegos menela spod skelpu bys zgarnoł,dał bys mu jabola w reke i panie przemieniaj pan strone pługa:)Za dwa jabole on by był poprostu w niebie:)


Wto, 23.01.2007, 21:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3319
Miejscowość: Miechów
Post 
rumun19 napisał(a):
heh...tez dobry sposób:)Jakiegos menela spod skelpu bys zgarnoł,dał bys mu jabola w reke i panie przemieniaj pan strone pługa:)Za dwa jabole on by był poprostu w niebie:)

Nie wiem czy jeden by dał rade bo jakby podczepił Ibis XXL Corn????On waży sporo-ile dokładnie nie wiem,nie działa mi stornka Uni Gr.

_________________
[']Zulu-2.X.1990-11.II.2007-PAMIĘTAMY!!!![']


Śro, 24.01.2007, 10:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 75
Miejscowość: Rąty
Post 
to pole ma strasznie duĹĽy obszar...
a nie wspomnie już o szerokości "pługów" i mocy jakiej potrzeba aby to pociągnąć...


Nie, 28.10.2007, 3:18
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 15
Post 
jakis czas do tyłu, tak max miesiąc widzialem jak przez moja wioche ciagneli takiego case STX 480 na tirze. jechal z niemiec gdzies w polske albo dalej. maszynka robi wrażenie. :D


Nie, 28.10.2007, 9:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22
Miejscowość: Białystok
Post 
jebitna maszyna i rekord nieziemski. a fotka z rzutu drobiu na pole robi wraĹĽenie.


Nie, 28.10.2007, 21:49
Profil

Postów: 338
Miejscowość: Okolice Zamościa
Post 
Jakie maszyny
:shock:

_________________
Nic tak mnie nie interesuje jak samochody.


Pon, 29.10.2007, 13:14
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 79 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018