| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Krampe https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=11922 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Sob, 20.05.2006, 16:31 ] |
| Temat postu: | Krampe |
Krampe - wielkie przyczepy z Niemiec. Nie jest tak źle, nie tylko Amerykanie potrafią produkować duże ogromne pojazdy seria: Einachs-Wannenkipper
masa całkowita 13 ton - ładowność około 9,5 ale to chyba te ludki troche też małe ..... Tandemwannenkipper
masa całkowita do 23 ton ładowność do koło 17 ton ....... Tridemwannenkipper
masa całk do 33ton ładowność około 26T ...... Hakenlift-Abrollkipper - hakowce kontenerów
.. Sand- und Kieskipper - wywrotki do piasku, ĹĽwirĂłw itp
-- Überladeschnecken - systemy samowyładowcze ![]()
![]()
--- i jeszcze galeryjka zastosowań
producent: http://www.krampe.de/ |
|
| Autor: | Szakall69 [ Sob, 20.05.2006, 18:24 ] |
| Temat postu: | |
Swietne są ( zwłaszcza ostatnia fota) Zwrócie uwage na koła - to co pisałem w podobnym temacie tylko z Amerykańskimi przyczepami - tutj koła sa stosunkowo mniejsze do całej przyczemy niż w przyczepach amerykańskich |
|
| Autor: | pardon [ Sob, 20.05.2006, 19:07 ] |
| Temat postu: | |
wspaniałe i nie jankeskie fotki z ludźmi robią wrażenie ... rzeczywiście nie małe |
|
| Autor: | rumun19 [ Pon, 22.05.2006, 19:10 ] |
| Temat postu: | |
Fajne giganty,ale widac na zdjeciach sa pokazowe niektĂłre,bo sÄ… podczepiane do jednego tego samego ciagnika Fenda |
|
| Autor: | witek11 [ Śro, 07.06.2006, 19:12 ] |
| Temat postu: | |
czy ja wiem czy takie wielkie te przyczepki... normalne...tekie produkuje chocby joskin...sa one tylko na wyzszych podwoziach..po co? nie wiem.moze sa dzieki temu mocniejsze? nie mam pojecia |
|
| Autor: | polac [ Śro, 07.06.2006, 19:23 ] |
| Temat postu: | |
rumun19 napisał(a): a pokazowe niektĂłre,bo sÄ… podczepiane do jednego tego samego ciagnika Fenda i John Deere |
|
| Autor: | rumun19 [ Śro, 07.06.2006, 20:21 ] |
| Temat postu: | |
A no tak widać też John Deera seri 7 i 8 |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|