Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Krampe
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=11922
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Sob, 20.05.2006, 16:31 ]
Temat postu:  Krampe

Krampe - wielkie przyczepy z Niemiec. Nie jest tak źle, nie tylko Amerykanie potrafią produkować duże ogromne pojazdy :wink:

seria: Einachs-Wannenkipper
Image
Image
Image
Image
Image
masa całkowita 13 ton - ładowność około 9,5

ale to chyba te ludki troche też małe :wink:

.....
Tandemwannenkipper
Image
Image
Image
masa całkowita do 23 ton ładowność do koło 17 ton
.......

Tridemwannenkipper
Image
Image
Image
masa całk do 33ton ładowność około 26T

......
Hakenlift-Abrollkipper - hakowce kontenerĂłw
Image
Image
Image


..
Sand- und Kieskipper - wywrotki do piasku, ĹĽwirĂłw itp
Image
Image

--
Überladeschnecken - systemy samowyładowcze
ImageImage
ImageImage
---

i jeszcze galeryjka zastosowań
Image
Image
Image
Image
Image
Image
producent: http://www.krampe.de/

Autor:  Szakall69 [ Sob, 20.05.2006, 18:24 ]
Temat postu: 

Swietne są ( zwłaszcza ostatnia fota) :wink:

Zwrócie uwage na koła - to co pisałem w podobnym temacie tylko z Amerykańskimi przyczepami - tutj koła sa stosunkowo mniejsze do całej przyczemy niż w przyczepach amerykańskich :D :D

Autor:  pardon [ Sob, 20.05.2006, 19:07 ]
Temat postu: 

wspaniałe i nie jankeskie :>

fotki z ludźmi robią wrażenie ... rzeczywiście nie małe :shock: no i te konkretne koła :D :D

Autor:  rumun19 [ Pon, 22.05.2006, 19:10 ]
Temat postu: 

Fajne giganty,ale widac na zdjeciach sa pokazowe niektĂłre,bo sÄ… podczepiane do jednego tego samego ciagnika Fenda

Autor:  witek11 [ Śro, 07.06.2006, 19:12 ]
Temat postu: 

czy ja wiem czy takie wielkie te przyczepki... normalne...tekie produkuje chocby joskin...sa one tylko na wyzszych podwoziach..po co? nie wiem.moze sa dzieki temu mocniejsze? nie mam pojecia

Autor:  polac [ Śro, 07.06.2006, 19:23 ]
Temat postu: 

rumun19 napisał(a):
a pokazowe niektĂłre,bo sÄ… podczepiane do jednego tego samego ciagnika Fenda

i John Deere

Autor:  rumun19 [ Śro, 07.06.2006, 20:21 ]
Temat postu: 

A no tak widać też John Deera seri 7 i 8

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/