Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Maszyny i pojazdy Sipma
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=11719
Strona 1 z 1

Autor:  rumun19 [ Pią, 12.05.2006, 18:37 ]
Temat postu: 

Takie cos juz widziałem.Jest w polsce firma które produkuje takie ale podczepiane do ciagnika.Produkuje je podajże Sipma.
Image
Image
Image
Image

Autor:  ixxos [ Sob, 13.05.2006, 7:35 ]
Temat postu: 

teĹĽ ciekawe, tyle ĹĽe niewielkie :wink:

Widze, że mają specjalne urządzenia samozaładowcze
-tak się zastanawiałem jak je się ładuje, sądziłem, że głównie ładowarkami

Wydzielam do nowego tematu, może jeszcze inne zdjęcia umieście
-polskie produkty trzeba promować
:)

Autor:  witek11 [ Sob, 13.05.2006, 7:59 ]
Temat postu: 

widzialem ta przyczepke kiedys..koles w sasiedniej wiosce ma taka.. tylko nie wiedzialem jak sie ja rozladowuje...fajne...od razu ustawia je w pionie..
tylko jest pewien problem..takie przyczepki sa przewidziane dla rolnikow ktorzy nie maja ladowaczy by te bele zaladowac..wiec jesli juz sie takie bele zwiezie przyczepka i rozladuje w pionie to jak ci rolnicy potem je z tamtad wyciagna...szczegolnie te z samej gory??? hm...

Autor:  sdziobak [ Sob, 13.05.2006, 9:02 ]
Temat postu: 

Fajne samo łapie i samo wyrzuca :lol:

Autor:  pardon [ Sob, 13.05.2006, 11:38 ]
Temat postu: 

sipma to klasyka w polskim rolnictwie...

... z innej bajki ... macie jakieś zdjecia ładowacza czołowego cyklop ?

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/