| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Maszyny i pojazdy Sipma https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=11719 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | rumun19 [ Pią, 12.05.2006, 18:37 ] |
| Temat postu: | |
Takie cos juz widziałem.Jest w polsce firma które produkuje takie ale podczepiane do ciagnika.Produkuje je podajże Sipma.
|
|
| Autor: | ixxos [ Sob, 13.05.2006, 7:35 ] |
| Temat postu: | |
też ciekawe, tyle że niewielkie Widze, że mają specjalne urządzenia samozaładowcze -tak się zastanawiałem jak je się ładuje, sądziłem, że głównie ładowarkami Wydzielam do nowego tematu, może jeszcze inne zdjęcia umieście -polskie produkty trzeba promować |
|
| Autor: | witek11 [ Sob, 13.05.2006, 7:59 ] |
| Temat postu: | |
widzialem ta przyczepke kiedys..koles w sasiedniej wiosce ma taka.. tylko nie wiedzialem jak sie ja rozladowuje...fajne...od razu ustawia je w pionie.. tylko jest pewien problem..takie przyczepki sa przewidziane dla rolnikow ktorzy nie maja ladowaczy by te bele zaladowac..wiec jesli juz sie takie bele zwiezie przyczepka i rozladuje w pionie to jak ci rolnicy potem je z tamtad wyciagna...szczegolnie te z samej gory??? hm... |
|
| Autor: | sdziobak [ Sob, 13.05.2006, 9:02 ] |
| Temat postu: | |
Fajne samo łapie i samo wyrzuca |
|
| Autor: | pardon [ Sob, 13.05.2006, 11:38 ] |
| Temat postu: | |
sipma to klasyka w polskim rolnictwie... ... z innej bajki ... macie jakieś zdjecia ładowacza czołowego cyklop ? |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|