Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Kombajn do bellowania
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=11708
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Pią, 12.05.2006, 15:37 ]
Temat postu:  Kombajn do bellowania

Ten pojazd to na razie projekt, prototyp

zdjęcia tylko takie malutkie
ImageImageImage

ImageImageImage

Image
producent: http://www.keldermanairride.com (USA)

Firma też przerabia cięzarówki, pickupy - wysokie zawieszenia, przedłużane kabiny itp
- moĹĽe w odzielnym temacie

Przy okazji - dla rolnikĂłw
Jak siÄ™ przewozi bele w USA - nowy temat
http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=11684
8)

Autor:  pardon [ Pią, 12.05.2006, 16:00 ]
Temat postu: 

strasznie szoroki ten dziwoląg .. ale nic dziwnego - w końcu musi urodzić porządną belę :shock:

ciekawe jak będzie wyglądał z pełnym oprzyrządowaniem

Autor:  witek11 [ Pią, 12.05.2006, 17:20 ]
Temat postu: 

na moje oko pardon on juz ma calkowite oprzyrzadawanie... podbieracz ma pod kabina...za formuje snopy...a na koncu ten taki pionowy prostokat to na moje oko koncowa faza wyrobu beli czyli...wypluwanie...hehe
bardzo fajna kombinacja...zauwazcie ze rolnicy od bardzo duzego czasu uwazaja ze maszyny samojezdne bardzo sa oplacalen...stad szeroka gama chociazby kosiarek samojezdnych.. opryskiwaczy... itp.. ciekawe jaka szerokosc..? troszke czasu i beda pierwsze seryjne takie kombinacje..pewnie u john deera...

Autor:  witek11 [ Pią, 12.05.2006, 17:22 ]
Temat postu: 

poprawka ..jak tak sie temu czemus przyjrze... on nie bedzie robil bel!!!!!!!!!!! to beda te wielkie kloce... jak wczesniej w topicu prasa masey ferguson!!!

Autor:  rumun19 [ Pią, 12.05.2006, 18:33 ]
Temat postu: 

Przecież juz po wygladzie widac ze to jest samojezdna presa wysokiegozgniotu.Ja jednak wole zwykłe,ciagane np Krone czy Claasa,bo mogą być nawet wydajniejsze niż to

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/