| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Kombajn do bellowania https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=11708 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Pią, 12.05.2006, 15:37 ] |
| Temat postu: | Kombajn do bellowania |
Ten pojazd to na razie projekt, prototyp zdjęcia tylko takie malutkie ![]() ![]()
![]() ![]()
producent: http://www.keldermanairride.com (USA) Firma też przerabia cięzarówki, pickupy - wysokie zawieszenia, przedłużane kabiny itp - może w odzielnym temacie Przy okazji - dla rolników Jak się przewozi bele w USA - nowy temat http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=11684 |
|
| Autor: | pardon [ Pią, 12.05.2006, 16:00 ] |
| Temat postu: | |
strasznie szoroki ten dziwoląg .. ale nic dziwnego - w końcu musi urodzić porządną belę ciekawe jak będzie wyglądał z pełnym oprzyrządowaniem |
|
| Autor: | witek11 [ Pią, 12.05.2006, 17:20 ] |
| Temat postu: | |
na moje oko pardon on juz ma calkowite oprzyrzadawanie... podbieracz ma pod kabina...za formuje snopy...a na koncu ten taki pionowy prostokat to na moje oko koncowa faza wyrobu beli czyli...wypluwanie...hehe bardzo fajna kombinacja...zauwazcie ze rolnicy od bardzo duzego czasu uwazaja ze maszyny samojezdne bardzo sa oplacalen...stad szeroka gama chociazby kosiarek samojezdnych.. opryskiwaczy... itp.. ciekawe jaka szerokosc..? troszke czasu i beda pierwsze seryjne takie kombinacje..pewnie u john deera... |
|
| Autor: | witek11 [ Pią, 12.05.2006, 17:22 ] |
| Temat postu: | |
poprawka ..jak tak sie temu czemus przyjrze... on nie bedzie robil bel!!!!!!!!!!! to beda te wielkie kloce... jak wczesniej w topicu prasa masey ferguson!!! |
|
| Autor: | rumun19 [ Pią, 12.05.2006, 18:33 ] |
| Temat postu: | |
Przecież juz po wygladzie widac ze to jest samojezdna presa wysokiegozgniotu.Ja jednak wole zwykłe,ciagane np Krone czy Claasa,bo mogą być nawet wydajniejsze niż to |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|