Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Dammann Trac
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=11685
Strona 1 z 1

Autor:  rumun19 [ Czw, 11.05.2006, 20:00 ]
Temat postu:  Dammann Trac

Bardzo fajny opryskiwacz samojezdny.Ma on hydrostatyczny napęd,pojemnosć zbiornika wynosi od 8 do 10 tys litrów.A szerokosć belki wynosi od 18-46 metrów.Moc silnika wynosi 260KM.Moze to byc również rozsiewacz nawozów.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

żródłohttp://www.dammann-technik.de

Autor:  pardon [ Pią, 12.05.2006, 5:20 ]
Temat postu: 

niezły :shock: zwłaszcza te dwie osie skrętne to ciekawe rozwiązanie... podziw wzbudza szerokość bezlki opryskującej....


widzę że kolega rumun19 w końcu sie ośmielił pozakładać nowe topicy .... cieszy mnie to :D

Autor:  ixxos [ Pią, 12.05.2006, 5:48 ]
Temat postu: 

To jest superrrrr maszyna i to z Europy, w końcu prześcignęli w czymś Amerykanów 8)


Temat o Dammann już był
http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic ... ht=dammann
masz nowe zdjęcia więc niech będzie jeszcze jeden :>

Autor:  pardon [ Pią, 12.05.2006, 5:55 ]
Temat postu: 

ixxos napisał(a):
Temat o Dammann już był
http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic ... ht=dammann
masz nowe zdjęcia więc niech będzie jeszcze jeden


też widziałem ale nic nie mówię bo sie jeszcze skromny rumun19 zniechęci :wink:

Autor:  rumun19 [ Pią, 12.05.2006, 10:27 ]
Temat postu: 

pardon bardzo smiezne,a tak to nawet nie szukałem i nie widziałem tych tematów :P

Autor:  pardon [ Pią, 12.05.2006, 10:37 ]
Temat postu: 

hehe oki spoko :lol:

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/