| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Dammann Trac https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=11685 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | rumun19 [ Czw, 11.05.2006, 20:00 ] |
| Temat postu: | Dammann Trac |
Bardzo fajny opryskiwacz samojezdny.Ma on hydrostatyczny napęd,pojemnosć zbiornika wynosi od 8 do 10 tys litrów.A szerokosć belki wynosi od 18-46 metrów.Moc silnika wynosi 260KM.Moze to byc również rozsiewacz nawozów.
żródłohttp://www.dammann-technik.de |
|
| Autor: | pardon [ Pią, 12.05.2006, 5:20 ] |
| Temat postu: | |
niezły widzę że kolega rumun19 w końcu sie ośmielił pozakładać nowe topicy .... cieszy mnie to |
|
| Autor: | ixxos [ Pią, 12.05.2006, 5:48 ] |
| Temat postu: | |
To jest superrrrr maszyna i to z Europy, w końcu prześcignęli w czymś Amerykanów Temat o Dammann już był http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic ... ht=dammann masz nowe zdjęcia więc niech będzie jeszcze jeden |
|
| Autor: | pardon [ Pią, 12.05.2006, 5:55 ] |
| Temat postu: | |
ixxos napisał(a): Temat o Dammann juĹĽ byĹ‚ http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic ... ht=dammann masz nowe zdjÄ™cia wiÄ™c niech bÄ™dzie jeszcze jeden teĹĽ widziaĹ‚em ale nic nie mĂłwiÄ™ bo sie jeszcze skromny rumun19 zniechÄ™ci |
|
| Autor: | rumun19 [ Pią, 12.05.2006, 10:27 ] |
| Temat postu: | |
pardon bardzo smiezne,a tak to nawet nie szukałem i nie widziałem tych tematów |
|
| Autor: | pardon [ Pią, 12.05.2006, 10:37 ] |
| Temat postu: | |
hehe oki spoko |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|